#vlore

Mami nuk i dha puthje ☺️🙈🙈 Reagimi i ketij vogelushi do ju zbukuroj ditën ☺️🙈🙈🙈 - Follow @reni_blog !! #albania #albanian #shqip #shqiperi #kosovo #kosova #tirana #prishtina #fieri #vlore #berat #durres #pogradec #permet #korce #shkoder #burrel #kukes #tropoja #sarande #albania🇦🇱


0💬Normal

❤️Silicone Cases ❤️ 👉Kase material silikoni per Iphone & Samsung. 👉I pershtatet mjaft mire telefonit duke u puthitur me te 👉Nuk krijon hapesira apo pengese ne shtypjen e butonave anesore 👉Sasia e mikrofibrave ne brendesi siguron mbrojtjen e telefonit nga goditjet apo demtimet nga reniet e befasishme 👉E bute dhe mjaft cilesore ne dore, ne prekjen e jashtme. 👉Mbro Celularin tend me super silicon case. 👉Per iPhone 6/6+/7/7+/8/8+/X/Xs/Xr/XSMAX 👉Per SAMSUNG A10/A20/A20E/A30/A40/A50/A70/ A7 2018/ S8/S8+/S9/S9+/S10/S10+/NOTE 8/NOTE 9/ NOTE 10/ NOTE 10 PRO 👉Silicone case ofron komoditet, design te vecante dhe mbrojtje maksimale. 👉Silicone Case me ngjyra nga me te ndryshmet. 🤓 Cmimi: 1200 Leke 👉Cfare po pret me❓ ------------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #blitani #blionline #porositngashtpia #apple #onlineshopping #onlinebusiness #iphone #samsung #smartwatch #smartband #galaxy #insta #instafollow #dogsofinstagram #instafit #instalove #instadaily #annabelmobile #smartchoiceal #taxishopelectronic2 #mundesitransportikudo🚙


0💬Normal

Vajza shikoni sa ngjyre e bukur 💓 Ka dhe ngjyra te tjera 🔷️ I gjeni ne story 🔷️ Kostum sportiv me material te plote, elastik dhe shume cilesor 😍😍 #kostum #sportiv #elbasan #calcio #tirana #albania #korca #vip #durres #televisione #serietv #vlore #motivazione #shkoder #imprenditore #eglihaxhiraj #nike #bllok #porosittani #tv #porosit #new #seriea #internazionalizzazione #shqiperi #futbollist #femra #commercialista #dhurate


0💬Normal

😂 Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏🙏 * Follow @ajt_arush_ajt per me shumë 🙏🙏* ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #fier #vlore #tetovo #ajtarushajt #fakte #fakt #fakteinteresante_ #kuriozitete #interesante #dajt #saranda #himara #kruje #kuks #tetova


0💬Normal

🔴Krijo stilin tend👌💯 🔵Cilesore dhe te rehatshme ✔ ⚪Masa : 40-44 ⚫Per info dhe porosi ne dm📩 ose whatsapp 0677193406📲 . . . . . . . #fashion #fashionspower #style #shop #shopping #online #onlineshopping #men #mensfashion #tirane #durres #fier #vlore #shkoder #shirt #pants #new #photooftheday #wear


0💬Normal

" Errësira nuk mjafton për të të zhdukur nga dritaret e dhomës time, zemra ime. "📝 #albanianwrite ⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌⚌ ⏸ ⏸ ⏸ ⏸ ⏸#albanianwrite #thenie #shkrime #shqipe #shqiptar #kuqezi #kozova #shqiperia #albania #kosovo #tirana #shqip #vlore #saranda #prishtina #gjilan #peja #feriza


2💬Normal

🔴Krijo stilin tend👌💯 🔵Cilesore dhe te rehatshme ✔ ⚪Masa : 40-44 ⚫Per info dhe porosi ne dm📩 ose whatsapp 0677193406📲 . . . . . . . #fashion #fashionspower #style #shop #shopping #online #onlineshopping #men #mensfashion #tirane #durres #fier #vlore #shkoder #shirt #pants #new #photooftheday #wear


0💬Normal

🔴Makina me drita dhe rrotullim 360° 🔴Me goma latex qe pershtaten me cso lloj pengese 🔴 Me telekomande dhe bateri te rikarikueshme 🔴Cmimi 1700💸 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

Salmon zgare 😍🍴 . #theyachtrestaurant #yachthotel #vlore #foodstagram #salmon


0💬Normal

Nje tjeter portofol, nje tjeter porosi e ardhur. . Per porosi kontaktoni ne DM📥 . #origjinale #origjinalitet #femra #meshkuj #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositninstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #rroba #blejonline #blej


0💬Normal

👉Smart Watch me Sim dhe Bluetooth 👉Ore Inteligjente qe mund te perdoret dhe si telefon. 👉Punon me karte SIM. 👉Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe. 👉Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj. 👉Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etjKamera 1.3 megapixels. 👉Ekran LCD tocuhscreen 1.54" 👉Memorja 128MB. 👉E zgjerueshme deri ne 32GB nepermjet kartes se memorjes micro (nuk eshte e perfshire) 👉Vend per karte SIM micro. Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB 👉Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore. Biseda telefonike: 6 ore. 👉Per nje cmim prej 2490 lek 💥 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne What’s app 0675798246 📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal


0💬Normal

👉Smart Watch me Sim dhe Bluetooth 👉Ore Inteligjente qe mund te perdoret dhe si telefon. 👉Punon me karte SIM. 👉Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe. 👉Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj. 👉Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etjKamera 1.3 megapixels. 👉Ekran LCD tocuhscreen 1.54" 👉Memorja 128MB. 👉E zgjerueshme deri ne 32GB nepermjet kartes se memorjes micro (nuk eshte e perfshire) 👉Vend per karte SIM micro. Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB 👉Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore. Biseda telefonike: 6 ore. 👉Per nje cmim prej 2490 lek 💥 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne What’s app 0675798246 📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal


0💬Normal

👉Smart Watch me Sim dhe Bluetooth 👉Ore Inteligjente qe mund te perdoret dhe si telefon. 👉Punon me karte SIM. 👉Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe. 👉Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj. 👉Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etjKamera 1.3 megapixels. 👉Ekran LCD tocuhscreen 1.54" 👉Memorja 128MB. 👉E zgjerueshme deri ne 32GB nepermjet kartes se memorjes micro (nuk eshte e perfshire) 👉Vend per karte SIM micro. Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB 👉Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore. Biseda telefonike: 6 ore. 👉Per nje cmim prej 2490 lek 💥 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne What’s app 0675798246 📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal


0💬Normal

👉Smart Watch me Sim dhe Bluetooth 👉Ore Inteligjente qe mund te perdoret dhe si telefon. 👉Punon me karte SIM. 👉Mund te flisni ne telefon dhe te coni mesazhe. 👉Lidhet dhe me bluetooth me telefonin tuaj. 👉Ka disa funksione mat hapat, monitoron gjumin, alarm, kalendar, muzike/video, telefonata, te lajmeron kur je larg telefonit, mund te besh foto etjKamera 1.3 megapixels. 👉Ekran LCD tocuhscreen 1.54" 👉Memorja 128MB. 👉E zgjerueshme deri ne 32GB nepermjet kartes se memorjes micro (nuk eshte e perfshire) 👉Vend per karte SIM micro. Perfshire ne paketim jane Ora, bateria, fishe karikimi Micro USB 👉Bateri e rikarikueshme me kapacitet 450mAh. Stanby: 72 ore. Biseda telefonike: 6 ore. 👉Per nje cmim prej 2490 lek 💥 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne What’s app 0675798246 📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-5 dite 👉Mundesi transporti drejt e ne adresen tuaj perkatese. ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #smartchoiceal


1💬Normal

👉Perfito nga oferta e kesaj fundjave me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 1490 Leke💥 👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth 👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata 👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-4 dite 👉Follow @taxi_shop_electronic per me shume produkte cilesore❤️ 👉Na kontaktoni ne DM 📥 ose what’s app 0675798246 📞 ------------------------------- #airpods #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal


0💬Normal

👉Perfito nga oferta e kesaj fundjave me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 1490 Leke💥 👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth 👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata 👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-4 dite 👉Follow @taxi_shop_electronic per me shume produkte cilesore❤️ 👉Na kontaktoni ne DM 📥 ose what’s app 0675798246 📞 ------------------------------- #airpods #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal


0💬Normal

👉Perfito nga oferta e kesaj fundjave me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 1490 Leke💥 👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth 👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata 👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-4 dite 👉Follow @taxi_shop_electronic per me shume produkte cilesore❤️ 👉Na kontaktoni ne DM 📥 ose what’s app 0675798246 📞 ------------------------------- #airpods #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal


0💬Normal

👉Perfito nga oferta e kesaj fundjave me TRANSPORT FALAS dhe RREMBEJI TANI 🤓 👉CMIMI: 1490 Leke💥 👉Lidhen me cdo telefon me ane te Bluetooth 👉Me buton per te hapur apo per te mbyllur telefonata 👉Te pershtatshme per ne shtepi, pune, zyre apo palester. 👉Transport kudo ne Shqiperi 👉 Produkti vjen tek ju nga 2-4 dite 👉Follow @taxi_shop_electronic per me shume produkte cilesore❤️ 👉Na kontaktoni ne DM 📥 ose what’s app 0675798246 📞 ------------------------------- #airpods #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #taxishopelectronic2 #taxishopelectronic #smartchoiceal


0💬Normal

⭐️PERFITONI NGA SUPER OFERTA ⭐️ 💥 New Model💥 👌AIRPOD’S i11 me Touch ❤️❤️ 👉Kane madhesine perfekte 👉Kutia me magnet e cila thith kufjet 👉Mbajne bateri deri ne 15 ore dhe karikohen per 2 ore 👉Super cilesi dhe pasterti ne degjim dhe ne kryerjen e telefonatave 👉Cmimi: 2490 Leke ✅💥 👉Mundesi transporti ne Shqiperi Kosove Maqedoni 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne what’s app 0675798246📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh 👉Mundesi TRANSPORTI kudo FALAS 🔥 NXITONI pasi SASIA eshte e limituar 🤠 ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #smartchoiceal


0💬Normal

⭐️PERFITONI NGA SUPER OFERTA ⭐️ 💥 New Model💥 👌AIRPOD’S i11 me Touch ❤️❤️ 👉Kane madhesine perfekte 👉Kutia me magnet e cila thith kufjet 👉Mbajne bateri deri ne 15 ore dhe karikohen per 2 ore 👉Super cilesi dhe pasterti ne degjim dhe ne kryerjen e telefonatave 👉Cmimi: 2490 Leke ✅💥 👉Mundesi transporti ne Shqiperi Kosove Maqedoni 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne what’s app 0675798246📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh 👉Mundesi TRANSPORTI kudo FALAS 🔥 NXITONI pasi SASIA eshte e limituar 🤠 ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #smartchoiceal


0💬Normal

⭐️PERFITONI NGA SUPER OFERTA ⭐️ 💥 New Model💥 👌AIRPOD’S i11 me Touch ❤️❤️ 👉Kane madhesine perfekte 👉Kutia me magnet e cila thith kufjet 👉Mbajne bateri deri ne 15 ore dhe karikohen per 2 ore 👉Super cilesi dhe pasterti ne degjim dhe ne kryerjen e telefonatave 👉Cmimi: 2490 Leke ✅💥 👉Mundesi transporti ne Shqiperi Kosove Maqedoni 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne what’s app 0675798246📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh 👉Mundesi TRANSPORTI kudo FALAS 🔥 NXITONI pasi SASIA eshte e limituar 🤠 ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #smartchoiceal


0💬Normal

⭐️PERFITONI NGA SUPER OFERTA ⭐️ 💥 New Model💥 👌AIRPOD’S i11 me Touch ❤️❤️ 👉Kane madhesine perfekte 👉Kutia me magnet e cila thith kufjet 👉Mbajne bateri deri ne 15 ore dhe karikohen per 2 ore 👉Super cilesi dhe pasterti ne degjim dhe ne kryerjen e telefonatave 👉Cmimi: 2490 Leke ✅💥 👉Mundesi transporti ne Shqiperi Kosove Maqedoni 👉Porosit tani ne DM📥 ose ne what’s app 0675798246📞 dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh 👉Mundesi TRANSPORTI kudo FALAS 🔥 NXITONI pasi SASIA eshte e limituar 🤠 ------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #porosittani #porositninstadirect #porosit_tani_online📤 #padam #bllok #shkoder #vlore #berat #sarande #smartchoiceal


0💬Normal

MP3 per makine, modelin me te Ri G7 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉AUX 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1490 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal


0💬Normal

MP3 per makine, modelin me te Ri G7 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉AUX 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1490 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal


0💬Normal

MP3 per makine, modelin me te Ri G7 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉AUX 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1490 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal


0💬Normal

MP3 per makine, modelin me te Ri G7 .Dizajn unik dhe i pershtatshem per cdo lloj makine. Mundesi lidhjeje me: 👉Bluetooth 👉AUX 👉USB 👉Memory Card. 👉Karikon telefonin 👉Porosit tani dhe produkti vjen tek ju brenda 2-4 ditesh. 👉Mundesi transporti kudo ne Shqiperi 👉Per vetem 1490 leke 👉Per porosi na dergoni ne DM 📥 ose ehat’s app 0675798246 📞 --------------------------------------------------- #porosittani📥 #transportkudo📬 #albania #tirana #durres #fier #vlore #follow #followforfollowback #porositonline #online #blitani #blionline #porosit #porosi #porosit_tani_online📤 #ulje #perfito #tiranaringcenter #diamondcaffe #moncheri #bejetenden👉📥 #bjetënden #oferte #superoferte #taxishopelectronic #taxishopelectronic2 #porosit_tani_online📤 #smartchoiceal


0💬Normal

Xhuma të pranuar In Shaa Allah☝ Zoti i Gjithësisë ju mbuloft me mirësi të pafundme në dy botët! Amin❤☝ @globi_islam . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


18💬Normal

Kategorite e produkteve Forever. 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 . 🍀Lengjet dhe pijet energjike. 🍀Produkte te kujdesit personal. 🍀Produkte te kujdesit te lekures. 🍀Produkte per menaxhimin e peshes. 🍀Plotesues ushqimore dhe vitamina e suplemente. 🍀Produkte te Bletes. 🍀Vajrat esenciale . 🍀Paketa te plota me produkte per te nisur aktivitetin tuaj si bashkepunetore . 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 Na shkruani per me shume informacion . 🙏Jeni te mirepritur 🙏 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀 You can find us also on ⏬ Facebook :Foreverliving Vlore ~~~~~~~~~~~~~~ Pinterest :ForeverLiving South Albania ~~~~~~~~~~~~~~ //////////////////////////////// You can contact us ⏬ ~~~~~~~~~~~~~~ 📱Calls -Whatsapp-Viber +355 69 22 79 810 ~~~~~~~~~~~~~~~ 📧foreverlivingvlore@gmail.com ~~~~~~~~~~~~~~~ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ #foreverlivingproducts #thealoeveracompany #aloevera #healthyproducts #personalcare #skincare #nuitritions #supplements #aloedrinks #wheightmanagent #beeproducts #i #healthylife #sports #dermatology #Kujdesiperlekuren #produktebio #shendeti #vlore #albania #feelbetter #lookbetter #dailyroutine


0💬Normal

❌Vjen serish SUPER OFERTE ♥️♥️ Shume i pelqyeri ✔Brezi per djersitje SWEET SWEAT ❎Shkrin shtresat e dhjamit ne menyre te shendetshme dhe te sigurt ➡️Masa standarte pershtatet per cdo trup ❌Qindra kliente te kenaqur me rezultatet nga perdorimi ne palester per vrap ose ne kushte shtepie💥💥 ❎ Dizenjuar ne Kaliforni nje nga produktet me te shitura per dobesimin e barkut 🏅 👉👉Per nje bark te sheshte qe keni enderruar gjithmone👉👉Porosit online e sjellim kudo Nxitoni ♥️♥️ . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

📌BREZ PER DJERSITJE 📌MATERIAL NEOPREN CILESOR 📌HEQ MASEN E TEPERT RRETH BARKUT 📌SAUNA EFEKT 📌SUPER CMIME SUPER CILESI 😉😉 📌NGUSHTON BELIN 📌POROSIT ONLINE . . . . .. . . . . #ff #fff #sport #followback #followforfollowback #follow #follower #followme #followtrain #follow4followback #like #like4like #likeforlikeback #likeforfoll #likeforlike #albanian #albaniangirl #mybeautifultirana #tirana #tiranalifestyle #beatifulalbania #fitness #durazzo #shkoder #elbasan #vlore #pogradec #korca #fier #lushnje


0💬Normal

a heart deeper than the ocean #ksamil#summer#ocean#shqipe


5💬Normal

Mini Kujfe model s650 me Bluetooth.Praktike dhe shume e lehte ne perdorin.Cilesia e zerit shume e paster. Cmimi 1300 leke te reja transporti falas #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #dyqan #paguajcash #shitet #gjirokaster #kukes #supercmime #lushnje #berat #tepelene #kufje #telefona #electronic #porositonline #porosit #ulje #oferte #dyqani_ofertave


0💬Normal

Designer-i Japonez i argjendarive, @shoya_taniguchi, krijoi nje unaze zyrtare te mangas "Attack on Titan"! Unaza paraqet fytyren e Titanit Kolosal dhe eshte punuar me argjend sterling. Gjenden vetem 20 unaza ne total e gjithsecila me nje çmim prej 2,305$. 📷: Shoya Taniguchi . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #kosovo #shqiperia #kosova #tirana #tiranapost #tiranacity #tirane #prishtine #prishtina #visitalbania #albanians #albanian #shqiperi #durres #durrescity #durresi #vlora #vlore #fier #fieri #shkodra #berat #gjirokaster #prizren #gjakova #prishtinacity #tiranalifestyle #shqiperiaime #richkidsalbania


0💬Normal

Ore per femra shengke ngjyre silver nje model elegant me zinxhir inoks.Kundra ujit te perditshem. Cmimi 2700 leke te reja transporti falas #aksesore #tirane #shkoder #shqiperi #vlore #durres #korce #elbasan #sarande #lezhe #tirana #aksesore #durresi #fier #burrel #dyqan #gjirokaster #kukes #supercmime #lushnje #berat #tepelene #aksesore #albania #femra #ora #porositonline #porosit #ulje #oferte #dyqani_ofertave


0💬Normal

Çante USPA, (porosi e ardhur) e disponueshme per ju mga @dars_economic. Per te porosi kontaktoni ne DM. . . #origjinale #origjinalitet #femra #meshkuj #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositninstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #rroba #blejonline #blej


0💬Normal

🏠 Apartament 2+1 per Qira 📍Don Bosko 💶 Cmimi 350 Euro/Muaj 📐 Siperfaqe totale 83 m2 Kontaktoni Eduard Rryta📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania Century 21 Info Prona Century 21 CPM Smart Century 21 Bosko Century 21 Botaniku


0💬Normal

🏠 Shitet apartament 2+1 📍 Prane Rezidences Magnet 💶 Cmimi 87.000 Euro 📐 Siperfaqe totale 80 m2 Kontaktoni Indrit Begeja 📞0694050070 #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania Century 21 Info Prona Century 21 CPM Smart Century 21 Bosko Century 21 Botaniku


0💬Normal

Next Page