#vajzatpervajzat

Miqte me te mire te Selfies tuaj 📸 Linja VFX krijuar enkas per kohen dixhitale. Fale foto pigmenteve qe thyejne driten #nofilter shnderrohet ne realitet kurse koha te cilen shpenzonit per rregullimin e fotove tani zvogelohet... 1 ,2, 3 gati 📸 😊#vfxpro #cameraready #farmasifoundation #primer #vfxprime #vfxprocamerareadyfondation #krempuder #selfie #lekureperfekte #vajzatpervajzat #blingashtepia #porosittani📥🌸


0💬Normal

Cream Eyeshadow nuk jane vetem per syte, ato duken kaq bukur edhe ne buze 🤩 ..nese deshironi me shume volum dhe shkelqim aplikoni dhe fryresin e buzeve 💫 Cream Eyeshadow: 550 leke 💫 Lip plumper: 450 leke #porosittani📥 #farmasieyeshadow #farmasilipplumper #makeup #makeuplovers #shkelqyes #buze #hidratim #vajzatpervajzat #makiazh #farmasilovers #bestmakeupproducts #kavaje #blerjeonline #instalipstick


1💬Normal

MASKARE TRANSPARENTE PER VETULLAT NE FORME XHELI! Ndihmon ne fiksimin dhe formesimin e vetullave edhe gjate ushtrimeve te forta 🏃‍♀️ #clearbrowgel #vetulla #ushtrime #palester #maskare #vajzatpervajzat #porosittani #cmimpromocional CMIMI PROMO: 499 leke (Cmimi real 1000 leke)


0💬Normal

HIDRATUES BE FIT 50ml. I lehte, i tonifikuar i cili jo vetem qendron gjate por i reziston dhe djerses 😍 Mbulon parregullsite e lekures dhe hidraton njekohesisht duke ju ofruar nje kujdes special.Nuk mbyll poret dhe nuk ndikon ne krijimin e akneve. Gjendet ne Light dhe Medium. #krempuder #hidratues #palester #kundraujit #waterproof #moisturizer #tinted #extralasting #vajzatpervajzat #porositngashtpia #blionline CMIM PROMO: 649 leke (Cmimi real 1279 leke)


0💬Normal

Fijet e lakuara dhe voluminoze e bejne ket maskare te mos lere mbetje ne qerpiket tuaj. Fale formules kundra ujit syte tuaj do te jene te theksuar dhe faktoret si shiu,djersa dhe lageshtia nuk do te ndikojne ne renien e maskares 💦💦 👧🏻 #farmasimascara #waterproof #maskare #kundraujit #vajzatpervajzat #qerpiketebukur #porosittani📥


0💬Normal

NGJYRE PER BUZE&FAQE. I jep ngjyre buzeve dhe faqeve duke ju bere te dukeni natyrale edhe pa makiazh.Mund te perdoret sipas deshires,nese deshironi qe te duket me shume aplikojeni disa here 🍃🏃‍♀️ #farmasibefit #makiazh #sport #palester #ngjyre #vajzatpervajzat #shitjeonline #porosittani CMIMI PROMO: 499 leke (Cmimi real 999 leke)


0💬Normal

MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË 🔳Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë !D+©'' ⤵ 🔳kualitet shumë të lartë për forcimin e spermatozoidëve dhe vezoreve. 🔳Dobitë: ▪️Ndihmon fekondimin natyral ✔ ▪️Përmirëson cilësinë e farave te meshkujt ✔ ▪️Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët) ✔ ▪️Shton qelizat vezë te femrat ✔ ▪️Relakson vezët tek femrat dhe bënë të gatshme për majmëri (shtatzani) ▪️Forcon muskujt e zemrës ✔ ▪️Rritë dëshirën për mardhënj, që shpie drejt frytit ✔ ▪️Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore ✔ ▪️Forcon dhe i jep energji trupit femërorë ✔ ▪️Relakson dhe qetëson sistemin nervor ✔ ▪️Fuqizon organizmin në largimin e toksinave ✔ ▪️Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve ✔ 📗 Plotësishtë natyral l📗 📗 Thjeshtë dhe efikas 📗 📗 Pa efekte anësore 📗 📌Përmbajtja e ''STERILITETI D+©'' (për të dy gjinitë): ✏ Mjaltë Sidri ✏ Carob Obsession, ✏ Fara Liri ✏ Ginseng i bardhë 100%, ✏ Mjaltë Ginseng Royal ✏ Zallouh (Ferula Hermonis) ✏ Qumësht blete ✏ Nigela Sativa, ✏ Apis polen ✏ Tongkat Ali (Eurycoma longifolia), ✏ Makth ✏ Arra. Rrush i thatë, Vaji Ulliri, Shafran etj ✏ Safed Musli ( Chlorophytum borovilianum) 📌Vitaminat: Vitamin C, B, D, Kalcium, Omega 3, e pasuruar edhe me antioksidantë. ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje). Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi. Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht. Praktikishtë ka treguar sukses deri në 90% e rasteve... 💫💫💫 contact +38343749999 viber&whatsapp #vajzat #vajzatshqiptare #vajzatediellit #vajzatevogla #vajzateharqeve #vajzat_shqiptare #vajzatediellit_ #vajzateharts #vajzatebukura #vajzatembara #vajzatebabit #vajzatpaemer #vajzatprshqipërinë #vajzatshqiptare👄 #vajzatkosovare #vajzattelebingoshqiptare #vajzatngakosova #nusetvajzatkrçovare #vajzatshqipe #vajzatekanes #mosivrisnivajzat #vajzatpervajzat #vajzatefshatit #vajzatbukura #vajzatngarrogozhina #vajzatdheciftet❤️ #vajzatkerçovare #vajzatereja #vajzatshqiptareteborar #vajzatshqipetare


0💬Normal

🔖Spray Dervox-s kundër shenjave trupore (psoriazës) 🔖 Psoriaza është një sëmundje kronike e lëkurës. Simptoma është, të paraqiturit e njollave të kuqe, të mbuluara me lëkurë të bardhë të lëvoruar. Kjo mvaret nga se qelizat e lëkurës shumëzohen më shpesh se zakonisht. Këto njolla mund të paraqiten në lëkurë, por më shpesh në bërryla dhe gjunjë, trup dhe rrënjë të flokëve. Psoriasis mund të duket si puçërra të vogla dhe lëkurë shumë të skuqur, si nën sjetull, ije dhe organet gjenitale Me vajin dervox-s shpëtoni nga kjo sëmundje ! Përdorimi: Duke masazhuar lyejeni zonën e semurë 2 ose 3 herë në ditë. 📚PËRMBAJTJA : vaj liri , vaj farë kungull, vaj ulliri, vaj Lavandula, glicerinë , vaj Nigella, vaj farë rrushi. 🚫 Kujdes: Mbani largë fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake.#vajzat #vajzatshqiptare #vajzatediellit #vajzatevogla #vajzateharqeve #vajzat_shqiptare #vajzatediellit_ #vajzateharts #vajzatebukura #vajzatembara #vajzatebabit #vajzatpaemer #vajzatprshqipërinë #vajzatshqiptare👄 #vajzatkosovare #vajzattelebingoshqiptare #vajzatngakosova #nusetvajzatkrçovare #vajzatshqipe #vajzatekanes #mosivrisnivajzat #vajzatpervajzat #vajzatefshatit #vajzatbukura #vajzatngarrogozhina #vajzatdheciftet❤️ #vajzatkerçovare #vajzatereja #vajzatshqiptareteborar #vajzatshqipetare


0💬Normal

🔖Spray Dervox-s kundër shenjave trupore (psoriazës) 🔖 Psoriaza është një sëmundje kronike e lëkurës. Simptoma është, të paraqiturit e njollave të kuqe, të mbuluara me lëkurë të bardhë të lëvoruar. Kjo mvaret nga se qelizat e lëkurës shumëzohen më shpesh se zakonisht. Këto njolla mund të paraqiten në lëkurë, por më shpesh në bërryla dhe gjunjë, trup dhe rrënjë të flokëve. Psoriasis mund të duket si puçërra të vogla dhe lëkurë shumë të skuqur, si nën sjetull, ije dhe organet gjenitale Me vajin dervox-s shpëtoni nga kjo sëmundje ! Përdorimi: Duke masazhuar lyejeni zonën e semurë 2 ose 3 herë në ditë. 📚PËRMBAJTJA : vaj liri , vaj farë kungull, vaj ulliri, vaj Lavandula, glicerinë , vaj Nigella, vaj farë rrushi. 🚫 Kujdes: Mbani largë fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake.#vajzat #vajzatshqiptare #vajzatediellit #vajzatevogla #vajzateharqeve #vajzat_shqiptare #vajzatediellit_ #vajzateharts #vajzatebukura #vajzatembara #vajzatebabit #vajzatpaemer #vajzatprshqipërinë #vajzatshqiptare👄 #vajzatkosovare #vajzattelebingoshqiptare #vajzatngakosova #nusetvajzatkrçovare #vajzatshqipe #vajzatekanes #mosivrisnivajzat #vajzatpervajzat #vajzatefshatit #vajzatbukura #vajzatngarrogozhina #vajzatdheciftet❤️ #vajzatkerçovare #vajzatereja #vajzatshqiptareteborar #vajzatshqipetare


0💬Normal

🔖Spray Dervox-s kundër shenjave trupore (psoriazës) 🔖 Psoriaza është një sëmundje kronike e lëkurës. Simptoma është, të paraqiturit e njollave të kuqe, të mbuluara me lëkurë të bardhë të lëvoruar. Kjo mvaret nga se qelizat e lëkurës shumëzohen më shpesh se zakonisht. Këto njolla mund të paraqiten në lëkurë, por më shpesh në bërryla dhe gjunjë, trup dhe rrënjë të flokëve. Psoriasis mund të duket si puçërra të vogla dhe lëkurë shumë të skuqur, si nën sjetull, ije dhe organet gjenitale Me vajin dervox-s shpëtoni nga kjo sëmundje ! Përdorimi: Duke masazhuar lyejeni zonën e semurë 2 ose 3 herë në ditë. 📚PËRMBAJTJA : vaj liri , vaj farë kungull, vaj ulliri, vaj Lavandula, glicerinë , vaj Nigella, vaj farë rrushi. 🚫 Kujdes: Mbani largë fëmijëve dhe kafshëve shtëpiake.#vajzat #vajzatshqiptare #vajzatediellit #vajzatevogla #vajzateharqeve #vajzat_shqiptare #vajzatediellit_ #vajzateharts #vajzatebukura #vajzatembara #vajzatebabit #vajzatpaemer #vajzatprshqipërinë #vajzatshqiptare👄 #vajzatkosovare #vajzattelebingoshqiptare #vajzatngakosova #nusetvajzatkrçovare #vajzatshqipe #vajzatekanes #mosivrisnivajzat #vajzatpervajzat #vajzatefshatit #vajzatbukura #vajzatngarrogozhina #vajzatdheciftet❤️ #vajzatkerçovare #vajzatereja #vajzatshqiptareteborar #vajzatshqipetare


0💬Normal

Trendi i ketij sezoni 😍😍 E gjeni tek ne ne te gjitha masat ler vetem 1790 lek 🤗🌸 Te gjitha masat XS-S-M-L-XL-XXL-XXXL Te gjitha ngjyrat #fashion #fashionnova #fashionblogger #dresses #buy #buyonline #blionline #tirana #shkoder #vlore #albania #albaniangirl #beauty #girls #vajzatpervajzat #blingashtepia #blinionline #love #more #money #moneyteam


0💬Normal

MJALTË PËR MJEKIMIN E STERILITETIT TE DY GJINITË 🔳Trajtim natyral për arritjen e Shtatëzanisë !D+©'' ⤵ 🔳kualitet shumë të lartë për forcimin e spermatozoidëve dhe vezoreve. 🔳Dobitë: ▪️Ndihmon fekondimin natyral ✔ ▪️Përmirëson cilësinë e farave te meshkujt ✔ ▪️Shumon dhe forcon farat e mashkullit (spermatozoidët) ✔ ▪️Shton qelizat vezë te femrat ✔ ▪️Relakson vezët tek femrat dhe bënë të gatshme për majmëri (shtatzani) ▪️Forcon muskujt e zemrës ✔ ▪️Rritë dëshirën për mardhënj, që shpie drejt frytit ✔ ▪️Ndihmon funksionin e gjëndrrës mbiveshkore ✔ ▪️Forcon dhe i jep energji trupit femërorë ✔ ▪️Relakson dhe qetëson sistemin nervor ✔ ▪️Fuqizon organizmin në largimin e toksinave ✔ ▪️Mbështetë imunitetin në luftimin e infeksioneve ✔ 📗 Plotësishtë natyral l📗 📗 Thjeshtë dhe efikas 📗 📗 Pa efekte anësore 📗 📌Përmbajtja e ''STERILITETI D+©'' (për të dy gjinitë): ✏ Mjaltë Sidri ✏ Carob Obsession, ✏ Fara Liri ✏ Ginseng i bardhë 100%, ✏ Mjaltë Ginseng Royal ✏ Zallouh (Ferula Hermonis) ✏ Qumësht blete ✏ Nigela Sativa, ✏ Apis polen ✏ Tongkat Ali (Eurycoma longifolia), ✏ Makth ✏ Arra. Rrush i thatë, Vaji Ulliri, Shafran etj ✏ Safed Musli ( Chlorophytum borovilianum) 📌Vitaminat: Vitamin C, B, D, Kalcium, Omega 3, e pasuruar edhe me antioksidantë. ''STERILITETI D+©'',duhet të përdoret në lukth të thatë (1 orë para ushqimit) një herë në ditë pra në mëngjes 1 lugë të mesme (lugë kafeje). Duhet të përdoret 3 Muaj rradhazi. Përdoret nga të dy bashkëshortët njëkohësisht. Praktikishtë ka treguar sukses deri në 90% e rasteve... 💫💫💫 contact +38343749999 viber&whatsapp #vajzat #vajzatshqiptare #vajzatediellit #vajzatevogla #vajzateharqeve #vajzat_shqiptare #vajzatediellit_ #vajzateharts #vajzatebukura #vajzatembara #vajzatebabit #vajzatpaemer #vajzatprshqipërinë #vajzatshqiptare👄 #vajzatkosovare #vajzattelebingoshqiptare #vajzatngakosova #nusetvajzatkrçovare #vajzatshqipe #vajzatekanes #mosivrisnivajzat #vajzatpervajzat #vajzatefshatit #vajzatbukura #vajzatngarrogozhina #vajzatdheciftet❤️ #vajzatkerçovare #vajzatereja #vajzatshqiptareteborar #vajzatshqipetare


0💬Normal