#tirana

Nje tjeter fustan me printet e veres , me gjatesine der tek kyci i kembes. Mund ta vishni keshtu ose me dicka siper , me atlete sandale shpaka apo cfaredo dhe lerseri do jeni kaq yll veshur me te 💙kete fundjave fustanin e perfitoni me ulje 🌟 Posta falas 🛍 #fustan #vere #mode #tendecatefundittengjyraveverore #veshjeperfemra #vajza #tirana #shqiperia #vishumedailybrandbylori


0💬Normal

Rimeli nga Anastasia Beverly Hills në OFERTË vetëm për 350 Lekë😍😍😍 Transport kudo në Shqipëri🚗 • • • #cosmetics #beauty #lifestyle #instagood #love #mascara #eyeliner #likeforlikes #likeforfollow #followforfollowback #onlineshop #tirana #albania #paris #newyork #travel #explore #beautyinfluencer #blogger #influencer #beautytips #mascara #anastasiabeverlyhills


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 3cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Bëj shokë njerëz që të inspirojnë dhe të ndihmojnë të bëhesh versioni më i mirë i vetes! . . Për më shumë follow @botabiznesit #biznes #biznesonline #bizneswoman #biznesmen #shprehje #shprehjemotivuese #zhvillimipersonal #tirana #albanian #marketing #dixhitalmarketing


0💬Normal

𝙎𝙥𝙖𝙧𝙠𝙡𝙚 𝙤𝙣, 𝙙𝙖𝙧𝙡𝙞𝙣𝙜. 💍 🤍 P&P design [ galvano qualität] Rose Gold plated ring ✨ Cilesi e larte, qendrueshmeri!✨ Order now☑️ Dergesa ne rrethe & pagesa ne dore📦 #fashion #clothes #clothingboutique #acsessories #shoes #bags #authentic #new #secondhand #girlsstuff #girlsstore #beautifulthings #loveit #makeityours #shopnow #tirana #albania #DM #jewelrydesigner #jewelryaddict #jewelrylover #rings #necklaces #earnings #goldplatedjewelry


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

#meghanmarkledress 🤍 Fustani me i ri qe ka mberritur tek ne , pas postimit tone ne story ka bere namiiiin 🔥 Finesa dhe eleganca qe ky fustan mbart ne vete i ben femrat ta dashurojne 😍 #meghanmarkledress 🤍 #vajza #veshjeperfemra #fustan #tirana #albania


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

#Repost @sewerynbalog • • • • • • Bunk'art 1 These are my 10 favourite places in #Bunkart, which is currently a huge underground museum that (mostly) introduces the communist era of Albania. . . . #albania #tirana #museum #communist #mzeum #room #visitalbania #tirane #visittitana #corridor #hall #theatre


0💬Normal

Kjo paletë profesionale ka 16 nuanca të bazave të kremit në tone të lehta, të mesme dhe të errëta, duke ofruar një ngjyrë të bukur me një fund matte sateni. • • • #cosmetics #beauty #lifestyle #instagood #love #mascara #eyeliner #likeforlikes #likeforfollow #followforfollowback #onlineshop #tirana #albania #paris #newyork #travel #explore #beautyinfluencer #blogger #influencer #beautytips #nyxcosmetics #nyxpalette #nyxprofessionalmakeup


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Tag shoqen/shokin 😂😂😂 -- -- -- -- |----------------------------------------| | 📍Follow @pashaa.mu | 💻 |----------------------------------------| 🔹️#gjilan #kosova #prishtina #zurich 🔹️#dhuratadora #albania #shqiptar #shqiperia 🔹️#shqipe #shqip #ritaora #ledrivula #eraistrefi 🔹️#era #muzikshqip #likeforlikes #fero #kida 🔹️#prizren #gjakova#shqiponja #butrintimeri 🔹️#bebe#ferizaj#ferizaji #albaniang 🔹️#kosovar#kosovo#tirana#albania --------------------------------------------------------------


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

si mi da si mi vraa -- -- -- -- |----------------------------------------| | 📍Follow @pashaa.mu | 💻 |----------------------------------------| 🔹️#gjilan #kosova #prishtina #zurich 🔹️#dhuratadora #albania #shqiptar #shqiperia 🔹️#shqipe #shqip #ritaora #ledrivula #eraistrefi 🔹️#era #muzikshqip #likeforlikes #fero #kida 🔹️#prizren #gjakova#shqiponja #butrintimeri 🔹️#bebe#ferizaj#ferizaji #albaniang 🔹️#kosovar#kosovo#tirana#albania --------------------------------------------------------------


0💬Normal

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë ThenieMotivuese çdo ditë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔴 @thenieshqip.al 👈 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie  #theniemotivuese #motivim #kuriozitete #albanian #albania #mistere #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #fakte


1💬Normal

Te gjitha setet tek @daily_brand24 jane 100% pambuk dhekane materialin me cilesor qe mund te gjeni! Ne sjellim per ju modelet me te kerkuara ne treg me cmiet me konkurusee❤️🙈 Masat e modeleve tel ne mbarojne shume shpejt ndaj nxitoni te beni tuajat modelin e preferuar 😃 Posta falas 🛍 #veshjepermeshkuj #vishusport #djem #vajza #set #adidas #dsquared2 #armani #blionline #modele #vishubukur #tirana #albania


0💬Normal

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë ThenieMotivuese çdo ditë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🔴 @thenieshqip.al 👈 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #thenie  #theniemotivuese #motivim #kuriozitete #albanian #albania #mistere #luanator #encatics #noizy #zinzin #dhuratadora #kuqezi  #shqiperi #kosova #shqip #taynator #tirana #prishtina #kosovo #dafinators #durres #butriors #thenjeteshpirtit #fakteinteresante_ #kidator #ledrivula #zinzin #butrintimeri #xhensilator #fakte


1💬Normal

😂😂😂 -- -- -- -- |----------------------------------------| | 📍Follow @pashaa.mu | 💻 |----------------------------------------| 🔹️#gjilan #kosova #prishtina #zurich 🔹️#dhuratadora #albania #shqiptar #shqiperia 🔹️#shqipe #shqip #ritaora #ledrivula #eraistrefi 🔹️#era #muzikshqip #likeforlikes #fero #kida 🔹️#prizren #gjakova#shqiponja #butrintimeri 🔹️#bebe#ferizaj#ferizaji #albaniang 🔹️#kosovar#kosovo#tirana#albania --------------------------------------------------------------


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 3cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 1.5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

This is the Rrogozhine Cultural Centre. The government wants to tear it down and got the same two corrupt "experts" who signed off on the National Theatre being "unsafe" to declare that this should be demolished. Two independent experts and the man who oversaw the original construction in the early 1970s say it's structurally sound. Another corrupt attempt to demolish Albanian history. #albania #albanian #albanianculture #albanianhistory #albanianbeauty #rrogozhine #rrogozhina #corruption #culture #history #architecture #preservation #culturalheritage #yourheritageisnotforsale #tirana #albanians #europe #balkans #balkan


1💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 1.5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

•FOLLOW @humor.tkatunit •😉 *Lloje te ktyre videov/fotov i gjeni tek @humor.tkatunit ⚡ FOLLOW PER ME SHUM🥰 @humor.tkatunit #kosovo#prishtina , #tirana , #peja , #gjilan #gjakova , #prizeren , #shkupi , #mitrovica , #ferizaj , #durres , #vlore , #saranda , #berlin , #dorators , #dhuratadora ,#samantator , #xhensilator #luanator , #butrintimeri , #mmv , #mozzikfans, #ledrivula , #ledrizlla , #morenator , #kidator , #babastars , #dafinators , #dafinazeqiri ,#encaustic


0💬Normal

An impressive combination of natural stones, solid gold and Cz White Crystals💎, Obelisk it's the perfect choice for any outfit! 💯 Photo by talented: @egli_cela 📸 www.alisonmariot.com 💻 Worldwide shipping 🌍 #alisonmariot #alisonbracelets #luxury #tirana #unique #design #jewerly


2💬Normal

Atletet e rejanper meshkuj NIKE Te rehatshme dhe shume praktike per perditshmerine tuaj, masat te gjitha gjendje ✋ Posya falas 🛍 Nr 40-44 🖤 #atlete #atletepermeshkuj #rroba #rrobapermeshkuj #blionline #tirana #vlore #puke #shkoder #pogradec #fier #elbasan #korce #sarande #djem #vishusport


0💬Normal

Feel classy with @eimja_ . #eimja Nr ne dispozicion : 36/37/38/39/40 . Materiali: Lekure nga brenda dhe jashte Lartesia: 1.5cm Prerja : e rregullt . . #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositnëinstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #lekure #leather #stayhome #blingashtepia #blejonline #blej #shoes #shoelover #kepuce


0💬Normal

✔️SHITET:Mercedes benz E klas ✔️Karburantu :290 Diezel , ✔️Kambio: Automat, ✔️Pershkrimi: ne super gjendje, me letra te sapo paguara per 1 vit ,Tapiceri lekure, Full option,Viti i prodhimit 30,12,2000. ✔️Cmimi 1800€ Nr 0692922025 #audi #mercedesbenz #volkswagen #bmw #shitet #albania #tirana #elbasan #vlore #durres #lushnje #sarande #korce #pogradec #shkoder #lezhe #makinaneshitje


0💬Normal

Të tjera detaje të rënda dalin në dritë nga ngjarja në Tiranë, ku një 65-vjeçar dhe 3 të rinj kanë abuzuar seksualisht me një 15-vjeçare. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘News24’ #news24albania #lajmiifundit #live #tirana #news24 #information


1💬Normal

🌺@ngjyrat_e_besimit 🌺


1💬Normal

2500 leke CILESI SUPER Kick Corona with new shoes💃Super transport ne te gjithe Shqiperine😍Porosisni ne DM dhe Porosia vjen kudo qe te ndodheni 👠😍#bukuri #love #tirana #fun #shqiperia #blionline #frienship #bff #corona #friends # #nature #beauty #sun #2020 #food #coronavirus #style #rrineshtepi #quarantine #sea #transport #havingfun #bloom #fashion #cool #spring


0💬Normal

Fifi - A po vjen


1💬Normal

Next Page