#shkoder

Albania hike:Valbona to Theth,Shkodër. Photo Credits: @skull.it.k #expore #world #adventure #nature #beautiful #places #mountains #theth #shkoder #albania #visitalbania #repost


0💬Normal

▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ↙️↙️ 🌺@bashkohu_islamit🌺 🌺@bashkohu_islamit🌺 🌺@bashkohu_islamit🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrs #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia


0💬Normal

A smile is a friend maker. #smile #ootd #shkoder albania #blog #blondehair #hapoygirl #smile #workday #latenightpost


2💬Normal

Coastline of Lake Skadar. #beautiful #bozhaj #lakeskadarnationalpark #lakeskadar #wonderfulalbania #vacationalbania #experiencealbania #albaniabook #albania #balkans #albanian #dobalbania #shkoder #shkodra #Shqipri #ألبانيا #Албания #阿尔巴尼亚 #アルバニア


4💬Normal

"In our city spring came from the sky, not from the soil, which was ruled by stone that recognizes no seasonal change. The change of the season could be glimpsed in the thinning of clouds, the appearance of the birds and the occasional rainbow" Ismail Kadare, Chronicle in Stone #gjirokaster #albania #travel #durres #tirana #shqiperia #visitalbania #saranda #gjirokastra #shkoder #unesco #elbasan #fier #vlore #berat #photography #korce #balkan #europe #tourism #beautifuldestinations #visitgjirokastra #gjirokastr #photooftheday #castle #discoveralbania #lezhe #beautifulalbania #worldheritage #sharealbania


1💬Normal

Az gittik, uz gittik. Dere tepe düz gittik. Bugün dolaştığımız yerler : #Arnavutluk #Albania #Tiran #İşkodra #Shkoder #Karadağ #MonteNegro #Bar #SvetiStefan #AmanSvetiStefan #Budva #Kotor Yarın da #Hırvatistan #Croatia #Dubrovnik #BosnaHersek #BosniaAndHerzegovina #Mostar #Saraybosna #Sarajevo gezmeyi hedefliyoruz. İyi geceler, tüm sevenlere Sevgiler & Selamlar. İyilikle, güzellikle kalın. ☺️ #AslanTerbiyecisiHakan


0💬Normal

Celebrating love since 2009💍 💎 The Best Wedding Venue 👰🤵 . . . . . #hotelrozafa #hotelrozafaevents #wedding #weddingvenue #albanianwedding #shkoder #weddingdress #weddingvenues #albania


0💬Normal

Celebrating love since 2009💍 💎 The Best Wedding Venue 👰🤵 . . . . . #hotelrozafa #hotelrozafaevents #wedding #weddingvenue #albanianwedding #shkoder #weddingdress #weddingvenues #albania


0💬Normal

Celebrating love since 2009💍 💎 The Best Wedding Venue 👰🤵 . . . . . #hotelrozafa #hotelrozafaevents #wedding #weddingvenue #albanianwedding #shkoder #weddingdress #weddingvenues #albania


0💬Normal

Your wedding, your way💍 Choose the luxury and quality of Hotel Rozafa, to make your wedding day the most memorable day of the celebration of your LOVE 🥰 . . . . . #hotelrozafa #hotelrozafaevents #wedding #weddingvenue #albanianwedding #shkoder #weddingdress #weddingvenues #albania


0💬Normal

Your wedding, your way💍 Choose the luxury and quality of Hotel Rozafa, to make your wedding day the most memorable day of the celebration of your LOVE 🥰 . . . . . #hotelrozafa #hotelrozafaevents #wedding #weddingvenue #albanianwedding #shkoder #weddingdress #weddingvenues #albania #love #lovers


2💬Normal

I uroj vit të mbarë akademik të gjithë studentëve dhe veçanërisht atyre që studiojnë drejtësi. 📚 Për studentët (ose familjarët e tyre) që mund të kenë nevojë për përfaqësim apo këshillime ligjore ofroj zbritje 20-30% mbi çmimin e shërbimit 💸✂ Më kontakto në 📱 069 616 616 2 📧 alfons.pecaj@gmail.com 📍 Rruga Besnik Sykja, pallati Idromeno, hyrja 2, kati II. Shkodër. #law #avokat #lawyer #shkoder #albania #ligj #gjykata #lawyersofinstagram #tirana #prokuroria #kontrata #banka #aksidente #auto #order #giurispridenza #avvocato #legge #lezha #penale #civile #administrative #makina #marketing #drejtesi #ekspuls #attorneyatlaw #visitalbania #scutari #litigation


1💬Normal

5.000 leke Transport falas - 0674333333 #Tirana #Albania #shkoder #kosove #fire #durres


0💬Normal

Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #pashfminofficial


4💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

Your wedding, your way💍 Choose the luxury and quality of Hotel Rozafa, to make your wedding day the most memorable day of the celebration of your LOVE 🥰 . . . . . #hotelrozafa #hotelrozafaevents #wedding #weddingvenue #albanianwedding #shkoder #weddingdress #weddingvenues #albania


1💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal


1💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

Cmimi: 2900 Leke Shkop Selfie Me Bluetooth Profesional Me Rrotullim 360° Per Te gjith te apasionuarit pas fotove dhe videove. I pershtatshem per tu perdorur per festa, dasma, ne perditshmeri etj. Lidhet me Bluetooth me cdo telefon, dhe ju ben te mundur te beni foto dhe video profesionale. Me an te komandave mud te levizni telefonin deri ne 360° dhe te filmoni dhe te fotografoni ne menyr perfekte Hapet deri ne 90 cm. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blejngashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #dhurata #perfemra #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #selfiestick #fotografi #fotografia #selfie #shkopselfie


0💬Normal

Në bashkpunim me Universitetin e Shkodrës “Luigj Gurakuqi”, zhvilluam edhe sot orientimin e studenteve të rinj. Gjithashtu studentët e fakulteteve: Shkencave Shoqërore, Shkencave të Edukimit dhe Gjuhëve të Huaja morën një pjesë të trajnimit “ Studimi efektiv” me qëllim që t’i ndihmojë studentët të përfundojnë studimet universitare me sukses. Shihemi javën që vjen me “ Studimi efektiv” ciklin e plotë të leksioneve me metoda perendimore të studimit. 👨‍🎓👩‍🎓📖📌. Suksese ! #ijrstudentshkodr #student #shkoder #qllim #transform.


1💬Normal

#lexuesi #teddekker #black _______________________________________________________ @1001_lexuesit @1001_lexuesit @1001_lexuesit @1001_lexuesit @1001_lexuesit _______________________________________________________ #thenie #lexo #libra #hna #dashuri #fakte #shqip #shqiperi #tirana #shkoder #durres #ismailkadare #filozofi #1001lexuesit #letersi #letersishqipe #letersiadheqyteti #lexo #shqiptar #shkrimtar #shkrime #shkrimeshqip #shkrimtart #tregime #perralla #driteroagolli #shqiponja ____________________________________________________


0💬Normal

Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #pashfminofficial


5💬Normal

Allahu na Ruajte nga Zjarri i Xhehenemit! "O ju që besuat, ruajeni veten dhe familjen tuaj prej një zjarri, lëndë djegëse e të cilit janë njerëzit dhe gurët. Atë (zjarrin) e mbikëqyrin engjëjt e rreptë e të ashpër që nuk e kundërshtojnë All-llahun për asgjë që Ai i urdhëron dhe punojnë atë që janë të urdhëruar. {Tahrim: 6}" @tregime.keshilla


8💬Normal

Cmimi: 2900 Leke Shkop Selfie Me Bluetooth Profesional Me Rrotullim 360° Per Te gjith te apasionuarit pas fotove dhe videove. I pershtatshem per tu perdorur per festa, dasma, ne perditshmeri etj. Lidhet me Bluetooth me cdo telefon, dhe ju ben te mundur te beni foto dhe video profesionale. Me an te komandave mud te levizni telefonin deri ne 360° dhe te filmoni dhe te fotografoni ne menyr perfekte Hapet deri ne 90 cm. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blejngashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #dhurata #perfemra #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #selfiestick #fotografi #fotografia #selfie #shkopselfie


0💬Normal

Argëtim në natyrë 😍😍 Bashkohu me grupin me fantastik per nje te shtune te paharrueshme 😎 . • 19 Tetor • Nisja : 06:00 Kthimi ne Tirane : 19:00 Rezervo ne dm 🔥🔥 . . . #wetravelalbania #wetravel #turizem #shkoder #lepushe #travel #placestovisit #placestotravel #beach #north #south #photography #view #amazing #bts #aesthetic #lfl #l4l #photooftheday #adventure #albania #albanian #tourism #beauty


0💬Normal

112. Ai thotë: "E sa vjet keni kaluar në tokë?" 113. Ata thonë: "Kemi qëndruar një ditë ose një pjesë të ditës, pyeti ata që dinë numërimin!" 114. Ai thotë: "Mirë e keni, sikur ta dishit, njëmend pak keni qëndruar!" 115. A menduat se Ne ju krijuam kot dhe se ju nuk do ktheheni te Ne? Surja Muminun 📖 23 : (112-115)


1💬Normal

Take time to read through these 🆕️ ⏹ hanging at the main door 🤓📌🤞📈🌞🍀📣🏣 How 🆒️😎 are they 😍😘🥰 We're just 💗❤ 'em 🤗 #economicsnerd #studymotivation #studyhardworkhard #dreamsetup #startupmotivation #facultyofeconomy #universityofshkodra #shkoder #shkodra #albania🇦🇱


2💬Normal

Double tap per me shume gjera qesharake cdo dite ☺️☺️☺️ • Turn on post notification 🔔 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #macedonia #shkup #struga #shkoder #tirane #prizren #tirana #gjakova #elbasan #prishtina #durres #pristina #fieri #tetova #vlora #kosova #pashfminofficial


1💬Normal

🏘 Apartament 2+1 per shitje prane Kompleksit Dinamo⁣⁣⁣ 📍 Tek Komuna e Parisit⁣⁣⁣ 💶 Cmimi : 135.000 Euro⁣⁣⁣ 📐 Siperfaqe totale⁣⁣ 107 m2 ⁣ ⁣ ⁣ ⁣ 📎 Per me shume informacion kontaktoni: 📞0697056687⁣ ⁣ ⁣ #tirana #tirane #albania #shqiperia #vlore #shkoder #century21 #c21 #apartment #century21cpm #c21cpm #durres #albania #century21botaniku #shtepi⁣⁣⁣ #agjent #qira #century21albania #realestatealbania #apartament #shqiperi #century21infoprona #shitje #blej #century21cpmsmart #century21bosko #buyinalbania #investinalbania #rentinalbania⁣⁣⁣ @century21infoprona @c21cpm_smart @century21_bosko @century_21_botaniku


4💬Normal

🏅AUOUEST🏅-Është krema më e shitur dhe më efektive në mbarë botën për largimin dhe kthimin e elasticitetit të rrudhave të qafës dhe gjoksit . 🍀Përbërës 100% Natyral🍀 💆Përdorimi💆➡ •Merrni një sasi të vogël të kremës dhe vendoseni në qafë dhe gjoks duke e shpërndarë në mënyrë të barabartë në të gjitha pjesët •Bëjini masazh lëkurës nga poshtë -lartë dhe anasjelltas • Çmimi➡ 12€ (Posta paguhet nga ne) • • • #porosionline #porosittani📥 #porositninstadirect✍ #blejonline #kosovo #blejonline #vushtrri #gjilan #gjakove #prizren #mitrovica # #vushtrria #mitrovice #gjilancity #prizren #fushekosove #shqiperi #tiranacity #skincare #kujdesiperfytyren #tetova #shkupi #prishtine #porosit #porositninstadirect #porosiunique #ohrid #shkoder


0💬Normal

Dinner with my love last night💕 • • • #albania #shkoder #shkoderalbania #prettylittlething


3💬Normal

Next Page