#shkoder

Kujt i ndodh kshtu 😅 ▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ton te re ↙️↙️ 🌺@ilahi.lyrics_ 🌺 🌺@krenaria.islame 🌺 🌺@ilahi.lyrics_ 🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrs #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia #ilahi.lyrics_


0💬Normal

Milan fan 🔴⚫️ ▶️personalizoni bluzen tuaj sipas deshires📲 ▶️kontakt ne dm per me teper info ▶️transporti kudo ne Shqiperi 🚘 #bluzatepersonalizuara #tshirtipersonalizuar #stampime #stampimesipasdeshires #stampimenebluze #stampime_të_personalizuara #tshirtquotes #albania #tirana #durres #shkoder #elbasan #fier #lushnje #sarande #kruje #kukes #korce #fushkruje #kavaje


0💬Normal

Life's a drag🚬 ▶️personalizoni bluzen tuaj sipas deshires📲 ▶️kontakt ne dm per me teper info ▶️transporti kudo ne Shqiperi 🚘 #bluzatepersonalizuara #tshirtipersonalizuar #stampime #stampimesipasdeshires #stampimenebluze #stampime_të_personalizuara #tshirtquotes #albania #tirana #durres #shkoder #elbasan #fier #lushnje #sarande #kruje #kukes #korce #fushkruje #kavaje


0💬Normal

▶️personalizoni bluzen tuaj sipas deshires📲 ▶️kontakt ne dm per me teper info ▶️transporti kudo ne Shqiperi 🚘 #bluzatepersonalizuara #tshirtipersonalizuar #stampime #stampimesipasdeshires #stampimenebluze #stampime_të_personalizuara #tshirtquotes #albania #tirana #durres #shkoder #elbasan #fier #lushnje #sarande #kruje #kukes #korce #fushkruje #kavaje


0💬Normal

📑 pak shaka😂 #𝗩𝗙𝘁𝗲𝗮𝗺 🔟 @_ultrafootball @samirs4m - - - - 👉ULTRAFOOTBALL ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️teamVF #kosovo #shqiperia #albanian #germany #switzerland #prishtina #shqip #swiss #inter #blaugrana #posts #macedonia #explore #vushtrri #suhareka #shkupi #tetova #durres #futboll #korce #shkoder #explorepage #andorfins #soccerplanet #ultrafootball


1💬Normal

Piadina 😋👌 #shkoder #piadina #restorant #eathealthy


0💬Normal

Shijet tuaja janë në Menun tonë 👍 #shkoder #menu #restaurant #eathealthy


0💬Normal

Për më shum FOLLOW faqen ton.⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 . . . . . . . . . . #kosovo #kosova10 #albanian #albania #shqiperia #shqipe #prishtina #pristina #peja #prizren #mitrovica #ferizaj #gjilan #islam #podujeva #tiranacity #tirane #shkoder #durrs #saranda #vlore #family #familytime #love #shkupi #tetova #kumanova#kercova #musliman


0💬Normal

@come__and__eat__restorant #shkoder #food #restaurant #eathealthy


0💬Normal

Kur'an që dridh zemren dhe shpirtin❤ Për më shum FOLLOW faqen ton.⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 . . . . . . . . . . #kosovo #kosova10 #albanian #albania #shqiperia #shqipe #prishtina #pristina #peja #prizren #mitrovica #ferizaj #gjilan #islam #podujeva #tiranacity #tirane #shkoder #durrs #saranda #vlore #family #familytime #love #shkupi #tetova #kumanova#kercova #musliman


0💬Normal

Kur'an që dridh zemren dhe shpirtin❤ Për më shum FOLLOW faqen ton.⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 . . . . . . . . . . #kosovo #kosova10 #albanian #albania #shqiperia #shqipe #prishtina #pristina #peja #prizren #mitrovica #ferizaj #gjilan #islam #podujeva #tiranacity #tirane #shkoder #durrs #saranda #vlore #family #familytime #love #shkupi #tetova #kumanova#kercova #musliman


0💬Normal

Për më shum FOLLOW faqen ton.⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 🕋@bashkohu_allahut🕋 . . . . . . . . . . #kosovo #kosova10 #albanian #albania #shqiperia #shqipe #prishtina #pristina #peja #prizren #mitrovica #ferizaj #gjilan #islam #podujeva #tiranacity #tirane #shkoder #durrs #saranda #vlore #family #familytime #love #shkupi #tetova #kumanova#kercova #musliman


1💬Normal

Jeni të mirëpritur në hotelin KULLA E RUGOVASIT 🏠, Ju rekomandojmë mikpritjen e mirë👥, Një staf të ri 🙌🏽, Ushqim të shendetshëm dhe komplet Bio🥗🥩, Dhomat tradicionale dhe moderne🇦🇱, Një atmosferë të këndshme nën cicerimen e zogjeve dhe një pamje mahnitese në bjeshket e Stankajve ⛰🍃🕊🏕Faleminderit për viziten e juaj🌹 #peja #kosovo #kosova #prishtina #boge #dukagjin #dukagjini #albania #durres #saranda #shkoder #shkodra #nature #mood #mountains #live #your #life #ujerugove #rugova #stankaj #rugovamountains #rugovacanyon #rugove #rugov #hotellkullaerugovasit #happy #happyness #freedom #prizren


0💬Normal

Dhe jo vetëm çdo ditë,por tërë jeten. ▶️Për më shum ◀️ ↘️↘️Follow  faqen ton te re ↙️↙️ 🌺@ilahi.lyrics_ 🌺 🌺@krenaria.islame 🌺 🌺@ilahi.lyrics_ 🌺 . . . . . . . . . . #gjakova #gjilan #mitrovica #prishtina #peja #prizerni #ferizaj #presheva #tetova #gostivari #kumanova #shkupi #shkoder #elbasan #tirana #durrs #diber #berat #fier #ulqin #vlor #gjirokaster #kukes  #albania #Kosova  #maqedonia #ilahi.lyrics_


0💬Normal

Pyeti të diturit, rri me të urtët dhe shoqërohu me të varfrit!👍 . . . . . . . . . . . #thenie #thenie_shpirtit #shprehje #shprehjefilozofike #shprehjetemencura #albania #shqiperia #kerko #tirane #durres #lushnje #pogradec #korce #gjirokastra #shkoder #lezhe #vlore #fier #sarande #blogger


0💬Normal

A e ke falënderuar Zotin për këtë?!☺ 💖Zemra jote rreh 72 herë në minutë. Çdo herë që rreh,ajo rreh me lejen e Krijuesit!☝😍 Elhamdulilah☝❤ ▶Shpërndaje↪ @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


4💬Normal


11💬Normal

✔️SHITET⬇️ ✔️Vendodhja: LUSHNJE ✔️Marka: VW GOLF 5 ✔️Fuqia motorrike: 2.0 ✔️Lloji i kambios: AUTOMAT ✔️Karburanti: NAFTE ✔️Viti prodhimit: 2007 ✔️Kilometrat: 219.000 ✔️Cmimi: 4450€ ✔️Nr kontaktit:0699938441 ✔️Pershkrimi: SHITET VOLKSWAGEN GOLF 5 , 2.0 NAFTE , 219.000 KM TE CERTIFIKUARA , VITI PRODHIMIT 2007 , KAMBIO AUTOMATIKE DSG, MAKINA DISPONON: ABS , AIRBAG , XHAMA ELEKTRIK , PASQYRA ELEKTRIKE , DRITA POSHT PASQYRES, PASQYRA ME MBYLLJE, TAPICERI RROBE SUPER E PASTER , 2 CELSA ,HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME PULT, CLIMA TRONIC TE INTEGRUAR PARA MBRAPA, NAVIGATOR ORIGJINAL, RADIO CD-MP3-AUX-PHONE, BAGAZHIER 6CD, KOMANDA NE TIMON , MARSHE F1, SENSOR DRITASH , SENSOR SHIU, DISQE ALUMINI 17 , GOMA 90% TE REJA , SHERBIME TE SAPO BERA , SUPER GJENDJE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE , E GATSHME PER CDO PROVE NGA ANA JUAJ , IMPORTUAR NGA ITALIA , ME DOGANE TE PAGUAR GATI PET TARGA.......... #shitet #bli #makina #shitje #ndrrim #automjete#albania #tirana #elbasan #vlore #durres #lushnje #sarande #korce #pogradec #shkoder #lezhe #makinaneshitje #merrjepautomjete_


0💬Normal

✔️Shitet: 2010 Audi A8 L Matrix⁣ ⁣ ✔️4.2 diesel⁣ ✔️viti prodhimit 2010⁣ ✔️importuar nga Gjermania para 4 muajsh⁣ ✔️Makina ka 150 mij km dhe esht super full opsion⁣ ✔️lungo-panoram⁣ ✔️xhama te zi+termik⁣ ✔️distronik plus⁣ ✔️night vision⁣ ✔️blind spot assist⁣ ✔️masazh⁣ ✔️sedile me ngrohje-ftohje-memorie para mbrapa⁣ ✔️tavan alcantara⁣ ✔️kroskoti me qepje⁣ ✔️ngrohje timoni+vibra korsie⁣ ✔️tv-dvd-aux-usb-kufje-tel⁣ ✔️impjant muzike Bang&Olufsen⁣ ✔️full led brenda me 3 ngjyra⁣ ✔️dyer me thithje⁣ ✔️perde ansore+mbrapa⁣ ✔️airmatic 4matic⁣ ✔️start-stop 3 celsa⁣ ⁣ ✔️Makina esht gjendje perfekte dokumenta te paguara.Esht me t gjitha serviset e bera⁣ ⁣ ✔️069 470 8888⁣ ⁣ ✔️26,000€ (I diskutueshëm)⁣ ⁣ ✔️Durrës #shitet #bli #makina #shitje #ndrrim #automjete#albania #tirana #elbasan #vlore #durres #lushnje #sarande #korce #pogradec #shkoder #lezhe #makinaneshitje #merrjepautomjete_


0💬Normal

Larje tapicerie 🚘🚖🚘✔ Pune e veshtire por ne fund e kryer me sukses nga profesionistet si @focus_cleaning_albania & @deepcleaningalbania ne larje e tapicerise🚗 faleminderin per besimi ✅ #tirane#durres#berat#shkoder#kukes#elbasan#fushkruje#lac#profesionalcleaning#vore#fier#vlore#sarande


0💬Normal

🔴Monopatina per vajza dhe djem me personazhe 🔴Zgjidhni dhuraten ideale per te vegjlit tuaj 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #bicikletaperfemije #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster #scooterperfemije #monopatinaperfemije


0💬Normal

No it’s not a painting #sunsetbythelake #sunsettoremember #shkoder #travel


0💬Normal

Purely Ageless Serum . Nje serum qe duhet provuar me patjeter pasi eshte nder serumet me review me te mira dhe me i dashuri nga bleresit e Sukin . Me nje permbajte ne forme gjeli te lehte ndihmon ne eleminimin e vijave apo rrudhave te lehta ne lekure . Permban riboze te paster qe njihet per veprimin e saj antirrudhe dhe Acacia te cilat nderveprojne se bashku per nje efekt afatgjate ne zbehjen e rrudhave . Nje rezultat qe shikohet brenda 14 diteve . prezenca e Vajit te trendafilit sherben per elasticitetin e lekures ndersa gjalpi i kakaos per hidratim ✨✨✨✨ #albania #tirana #kosova #kosovo #prishtina #shqiperia #albanian #shqip #durres #visitalbania #shqiperi #tirane #love #shqiptar #shqipe #albaniangirl #s #gjakova #tayna #ferizaj #peja #shkoder #vlora #prizren #travel #saranda #noizy #mozzik #vlore #bhfyp


0💬Normal

O Allah na fal 🤲🏻 . @jeteislame #shpërndaje #estagfirullah


1💬Normal

Ai është që u përgjigjet (lutjeve të) atyre që besuan dhe bënë punë të mira dhe, nga mirësia e vet, ua shton atyre të mirat. Ndërsa, jobesimtarët kanë dënim të rreptë. - Shura:26 📖 @globi_islam . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . #albania #tirana #durres #elbasan #vlore #fier #korce #shqipe #kavaje #sarande #tropoja #kuks #diber #burrel #shkoder #berat #lezhe #kosove #prizren #peje #gjilan #gjakove #kumanova #podujeva #shqiperia #globiislam #prishtina #tetova #shkupi #maqedonia


4💬Normal

Enjoyable culinary experience to satisfy the demands of the most discerning palates, romantic private dinner, contact us to get more info and prices... #hotelluaniarte #luania #romanticprivatedinner #suit #shkoder #hotel . . . Reserve now : 📍Street Gjon Buzuku, Shkoder 📞 +355 67 222 2205 ☎️ +355 266 50 461 📧info@luani-a.com


0💬Normal

Çantë Unisex ! 📲🔌 🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️ Material: Copë/Lëkurë ⭐️⭐️⭐️⭐️ Cilësia Super! 1️⃣ 😊 @fashion_one.al Për më shumë info në DM 📩 ! 😊 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #fier #berat #shqiptar #shqiperi #shqiptare #shqipe #shqip #albania #albanian


0💬Normal

@bluntandreal


2💬Normal

Shqipëtare nga Parimithia, në Epirin tonë të dashur ne vitin 1913 . . Nëse mbani fotografi të vjetra mos hezitoni te na i dërgoni, në do ti postojme. ❤🇦🇱 . . . #albania #tirana #kosova #kosovo #prishtina #shqiperia #albanian #shqip #durres #visitalbania #shqiperi #tirane #love #shqiptar #shqipe #albaniangirl #s #gjakova #tayna #ferizaj #peja #shkoder #vlora #prizren #travel #saranda #noizy #mozzik #vlore #bhfyp


0💬Normal

"Nuhu na thirri dhe Ne përgjigjemi më së miri." (Kur'an) Allahu i Madhërishëm premton të përgjigjet dhe atë, jo dosido. Ai përgjigjet dhe i plotëson kërkesat e robërve të Vet në mënyrën më të mirë. -Hoxhë Ekrem Avdiu


1💬Normal


2💬Normal

Triple A Stem Cell Eye Serum Ushqen qelizat e plakura me lende ushqyese qe rezultojne ne zbutjen, rigjenerimin e lekures dhe nje lekure me te re, pa pasur nevoje per kirurgji plastike. Serumi per syte eshte I pasur me acide, antioksidante dhe sherben gjithashtu si anti-inflamator. Ushqen dhe hidraton lekuren ne thellesi. Serumi krijon nje barriere per te mbrojtur pjeset me delikate afer syrit nga faktoret e jashtem te mjedisit. Formula e avancuar e serumit te syve ka benefite anti –age. ✨✨✨✨✨ #albania #tirana #kosova #kosovo #prishtina #shqiperia #albanian #shqip #durres #visitalbania #shqiperi #tirane #love #shqiptar #shqipe #albaniangirl #s #gjakova #tayna #ferizaj #peja #shkoder #vlora #prizren #travel #saranda #noizy #mozzik #vlore #bhfyp


3💬Normal

Next Page