#blionline

Set ❤Farmasi💋 🔸VFX pro camera 👉1,139 lek 🔸maskare me keratine 👉899 lek 🔸penel preciz 👉669 lek 🔸buzekuq matt 👉 399 lek Zgjidh dhe kombino me te mirat per ju😉 #porositonline #online #shoppingonline #bli #blionline #style #new #kozmetike #makeup #buzekuq #insta #blionline #porosittani


0💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

#new #arrivals 🤩 Tuta për meshkuj vetëm 1190 Lekë 🔥 #blionline #pelinku


0💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

Cmimi: 3500 Leke Super Ofert Llambe Studimi Remax me karikim dhe prekje me 3 nivele drite, me ore, termometer, date, dhe jave, + drit dekor qe ndryshon ngjyr. E Pershtatshme per zyra, shtepi, studjo, etj. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty. #porisittani📥 #porosittani📣 #porositonline #porosittani #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blitani #blisigurte #paguajcash #paguajnedorezim #dyqanonline #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #elektrik #dergesa_ne_gjith_shqiperine #pershtepin #studio #zyra #drita #llamba


0💬Normal

Cmimi: 2900 Leke Shkop Selfie Me Bluetooth Profesional Me Rrotullim 360° Per Te gjith te apasionuarit pas fotove dhe videove. I pershtatshem per tu perdorur per festa, dasma, ne perditshmeri etj. Lidhet me Bluetooth me cdo telefon, dhe ju ben te mundur te beni foto dhe video profesionale. Me an te komandave mud te levizni telefonin deri ne 360° dhe te filmoni dhe te fotografoni ne menyr perfekte Hapet deri ne 90 cm. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blejngashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #dhurata #perfemra #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #selfiestick #fotografi #fotografia #selfie #shkopselfie


0💬Normal

Cmimi: 2900 Leke Shkop Selfie Me Bluetooth Profesional Me Rrotullim 360° Per Te gjith te apasionuarit pas fotove dhe videove. I pershtatshem per tu perdorur per festa, dasma, ne perditshmeri etj. Lidhet me Bluetooth me cdo telefon, dhe ju ben te mundur te beni foto dhe video profesionale. Me an te komandave mud te levizni telefonin deri ne 360° dhe te filmoni dhe te fotografoni ne menyr perfekte Hapet deri ne 90 cm. Paguaj ne dorzim transport falas vjen aty ku ndodheni ju. #porosittani #porosittani📣 #porosittani📥 #porositonline #porositngashtpia #blionlineblilire #blionline #blisigurte #blejngashtepia #dyqanonline #paguajcash #paguajnedorezim #dhurata #perfemra #fier #durres #tirana #vlore #saranda #berat #lushnje #elbasan #korce #shkoder #dergesa_ne_gjith_shqiperine #selfiestick #fotografi #fotografia #selfie #shkopselfie


0💬Normal

Mbajtese sapuni me Sensor levizje. 🔹Perfect per te perdorur ne banjo ose kuzhine ne shtëpi, zyre, shkolle, spital, hotel dhe restorant. 🔹Sensori i integruar me infra te kuqe qe ben nxjerrjen e sapunit te lengshem sapo afroni doren. 🔹Funksionim automatik dhe prekje. 🔹Ideale per sapunet e lengshem, sanitizers, sunscreens, moisturizers ose kremra, etj. ✅Per vetem 1,590 Leke. Porosisni: ⏩Duke telefonuar: +355 69 55 91 526. ⏩Duke shkruar ne inbox📥 ne whtsapp ose viber. #blionline


0💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

💣💣💣


1💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

CASTOR OIL HEMANI 60ml Vaji i Kastorit vlerësohet si një nga laksativët më të vlefshëm. Ndihmon në kurimin e inflamacionit të lëkurës, gishtërinjve dhe këmbëve të infektuara nga kërpudhat. Duke Masazhuar butësisht në pjesët e trupit largon dhimbjen, më së miri për dhimbjen e shpinës. Efekti zakonisht vërehet në rreth katër deri në gjashtë orë. Ndihmon gjatë sklerozës së shumëfishtë dhe dhimbje koke të migrenës. Ndihmon gjatë kapsllëkut. Ndihmon për të hequr qafe zbokthin e flokëve. Etj etj.... Ky vaj është nxjerrë dhe përgatitur nga farat natyrale të Kastores duke përdorur teknologjinë më të fundit. Konsiderohet të jetë një nga vajrat bimorë më të dobishëm dhe efektivë. 100% Natyral i përgatitur nga cilësia më e mirë Doza e rekomanduar për të konsumuar e Vajin e Kastorit është 1 Luge Çaji në ditë dhe jo më shumë se 5 ditë kurë. Nuk rekomandohet konsumimi i tij tek Gratë Shtatzëna dhe tek Fëmijët nën moshën 12 vjeç. 🍃Natyral Green House🍃 Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱 Natyral Green House Ofron edhe shitje Online 📲 +355699763943 ☎ +355 4 220 2985 Natyral Green House Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺ #albania #shqip #shqiperia #tirana #porositonline #porosittani #porosit #blionline #reklam #biznes #biznesonline #ide #kujdesiperveten #shendeti #gazeta #celsi #sukses #online #likelike #koha #bimore #shampo #mjalt #çaj #krem #shitje #shitjeonline #blejshqip #femra #bionatyralav


1💬Normal

VAJI I FARAVE TE DOMATES TACT 60ml Eshte nje vaj qe deporton thelle ne lekure dhe ka vlera ushqyese te mrekullueshme. Ai permban Acide yndyrore esenciale, antioksidant, vitamina, karoten, duke perfshire lycopena dhe phytosterols si dhe perberes te rendesishem ushqyes te cilat kane funksion te mire ne shendetin e njeriut. Vaji i Farave te Domates 1.Ka faktor Anti Plakje 2.Rinon lekuren me rrudha dhe i jep asaj freski 3.Shkepqen si zbutes natyral dhe shkelqyes per buzet 4.Perdoret tek floket e lodhur dhe te keputur 5.Per lekuren e thate dhe te demtuar 6.Trajton Ekzemen 7.Trajton Psoriasis Dhe shume semundje te tjera te lekures 🍃Natyral Green House🍃 Produkte Kozmetike Organike Të Certifikuara. 🌱Ekspertet e Bukurisë Bimore Dhe Produkteve Terapeutik 100 % Bio 🌱 Natyral Green House Ofron edhe shitje Online 📲 +355699763943 ☎ +355 4 220 2985 Natyral Green House Gjithmonë pranë jush me cilësi ☺ #albania #shqip #shqiperia #tirana #porositonline #porosittani #porosit #blionline #reklam #biznes #biznesonline #ide #kujdesiperveten #shendeti #gazeta #celsi #sukses #online #likelike #koha #bimore #shampo #mjalt #çaj #krem #shitje #shitjeonline #blejshqip #femra #bionatyralav


0💬Normal

Produktet me te mira tek ne 🛍 Cilesia maksimale✅ Dergesa ne te gjithe Shqiperine 📪 Kontaktoni ne Dm📥 per porosi #bizhuteri #varse #byrzylyk #albanianfashion #cilesi #cilsesimaksimale #tirane #shqiperi #dyqanonline #blionline #argjend #flori#model#jewelry#ifollow #followforfollowback #followfollow #followbackinstantly #follow4followbacknow#beautiful


0💬Normal

Super oferte 1500 lek💥💥💥 porosi ne inbox 💌 dergesa ne gjithe shqiperine🚕 #postaadex#fashionkidsalbanian #veshjeperfemijr#rrobaperfemije#blitani#blionline#blilire


0💬Normal

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌40-44 📌ne dispozicion Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑 💲 Paguaj cash ne dorezim 💶 🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱 . . . #bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #fashionstoretirana19 #tirana #albania


0💬Normal

L'INTIMO ITALIANO!CIESSETI😍 • Ngjyra : bianco! • Porosisni në mesazhe 📩 ---------- #blionline#blerjeonline #dyqanonline#blitani#porosittani#boxer#mbathje#femra#meshkuj#dhurata#femij#kostume #recipeta#bluza#kanatiere #korse#veshjeintimo#


0💬Normal

🐰🐰🐰Pellush për fëmijët tuaj të vegjël. No toxic, no plastic. Lodra ekologjike dhe të pademshme për shendetin e fëmijëve tuaj.Paguaj ne dorezimin e porosise.Dergesa ne gjithe Shqiperine🚛🚚Per porosi dhe detaje dm 🌸 #nixpurp #handmade #accessories #giftshop #blionline #porosit #porositonline #porositonline📥 #porositonlinetani📥❤️ #dyqanonline #dyqandhuratash #pune #punedore #pundore #dhurata #shqiperi #bli #blilire #rroba #veshje #blerjeonline #unike #paguajnedorezim #paguaj_ne_dorzim


0💬Normal

🔥🔥


1💬Normal

🎶Kufje i9s TWS🎶 Kufjet qe jan ne mode tashme jane me nje SUPER OFERTE ✔Bluetooth 5.0 ✔Rreth 1-2 orë kapacitet baterie ✔Rreth 40 min kohë karikimi ✔Super cilësi ✔Super foni ✔Super çmim 💥Oferta e rradhës💥 Një palë kufje nga 2500 BEHEN 1300lekë/11€ Dy palë kufje nga 4000 leke BEHEN 2000lekë/16.50€ Jua sjellim kudo ✅ Porosit ne DM👍 💱Paguaj kur mer produktin💱 KURIOZITET; 🐵po ndoqet all.in.one_13 dhe @all.in.one13 skeni pse kerkoni per cmime me te mira 🤷‍♀🤷🏻‍♂ 👉TASHME ASHTU SI AKSESORET DO OFROJME ME CMIMET ME TE MIRA EDHE UDHETIMET, FOLLOW @all.in.one13 (TRAVEL) __________________________________________ 💥SEPSE CMIMET ME TE MIRA I GJENI VETEM TEK NE💥 📍Adresa:Yzberisht,Tirane 📲Nr.Kontakti:+355696687777 📲T.Fix: +355 42 43 4444 😊ME ÇMIM OFERTE I PERFITOJNE VETEM NDJEKSIT E FAQES 😊 ❎Transporti Brenda Tiranes kushton 100 lekë(24 ore) ❎Transporti jashte unazes Tiranës 200 lekë (24 orë) ❎Transporti Jashte Tiranes kushton 300 lekë(1 deri ne 3 dite) #BliOnline #Online #SuperCmime #Electronic #ElektronicShop #SuperOferta #AksesorTeNdryshem #Telefona #PagesaMeKeste #MakinaMeQera #RentaCar #Biletaudhetimi #AgjensiUdhetimi #KURIOZITET #all.in.one_13


3💬Normal

🐰🐰🐰Pellush për fëmijët tuaj të vegjël. No toxic, no plastic. Lodra ekologjike dhe të pademshme për shendetin e fëmijëve tuaj.Paguaj ne dorezimin e porosise.Dergesa ne gjithe Shqiperine🚛🚚Per porosi dhe detaje dm 🌸 #nixpurp #handmade #accessories #giftshop #blionline #porosit #porositonline #porositonline📥 #porositonlinetani📥❤️ #dyqanonline #dyqandhuratash #pune #punedore #pundore #dhurata #shqiperi #bli #blilire #rroba #veshje #blerjeonline #unike #paguajnedorezim #paguaj_ne_dorzim


0💬Normal

💎🔥


1💬Normal

Produktet me te mira tek ne 🛍 Cilesia maksimale✅ Dergesa ne te gjithe Shqiperine 📪 Kontaktoni ne Dm📥 per porosi #bizhuteri #varse #byrzylyk #albanianfashion #cilesi #cilsesimaksimale #tirane #shqiperi #dyqanonline #blionline #argjend #flori#model#jewelry#ifollow #followforfollowback #followfollow #followbackinstantly #follow4followbacknow#beautiful


0💬Normal

Produktet me te mira tek ne 🛍 Cilesia maksimale✅ Dergesa ne te gjithe Shqiperine 📪 Kontaktoni ne Dm📥 per porosi #bizhuteri #varse #byrzylyk #albanianfashion #cilesi #cilsesimaksimale #tirane #shqiperi #dyqanonline #blionline #argjend #flori#model#jewelry#ifollow #followforfollowback #followfollow #followbackinstantly #follow4followbacknow#beautiful


0💬Normal

☔Kohet e ftohta po afrojne dhe carcafet e fanellates jan fiks per kete periudhe🌦 🥀material cilesor 100.%pambuk 🍀dopio e drejt: 220-230 cm 2800 lek 💐dopio zarf: 220-230 cm 3200 lek ⚘teke e drejt: 160 -230 cm 2000 lek 🌼teke zarf: 160 -230 cm 2800 lek 🌷prerje e drejte (pa llastik😎) 🛵 transp falas #apostrophe#home#designe#colors#beautiful#fanellate#cotton#modern#textile#blionline


0💬Normal

▪️NIKE blue 🆕 , material pambuk like origjinal ✅ , cilesia me e mire, i sapo ardhur ne dyqanin tone 🆕 ▪️Porosit masen tende , cmimet me te lira ne treg 📲 #blionline #kostumesportive #dyqanionline #tirana #berat #tutasportive #nike #adidas #hugoboss


0💬Normal

👋👋😅


6💬Normal

For Him : 📍E keni pare koleksionin vjeshte/ dimer per meshkuj? E keni vetem nje klik larg 🤗 📍Klikoni tek linku ne Bio 📍Keni kohe te kapni ofertat deri ne 18 tetor #aladinifashion #koleksioniiri #dailylook #forhim #blionline #paguajnedorezim #paguajcash #rrobapermeshkuj #kosove #shqiperi


0💬Normal

For Him : 📍E keni pare koleksionin vjeshte/ dimer per meshkuj? E keni vetem nje klik larg 🤗 📍Klikoni tek linku ne Bio 📍Keni kohe te kapni ofertat deri ne 18 tetor #aladinifashion #koleksioniiri #dailylook #forhim #blionline #paguajnedorezim #paguajcash #rrobapermeshkuj #kosove #shqiperi


0💬Normal

For Him : 📍E keni pare koleksionin vjeshte/ dimer per meshkuj? E keni vetem nje klik larg 🤗 📍Klikoni tek linku ne Bio 📍Keni kohe te kapni ofertat deri ne 18 tetor #aladinifashion #koleksioniiri #dailylook #forhim #blionline #paguajnedorezim #paguajcash #rrobapermeshkuj #kosove #shqiperi


0💬Normal

For Him : 📍E keni pare koleksionin vjeshte/ dimer per meshkuj? E keni vetem nje klik larg 🤗 📍Klikoni tek linku ne Bio 📍Keni kohe te kapni ofertat deri ne 18 tetor #aladinifashion #koleksioniiri #dailylook #forhim #blionline #paguajnedorezim #paguajcash #rrobapermeshkuj #kosove #shqiperi


0💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

Tharësen profesionale të flokëve e përfitoni për vetëm 2690 lekë. Me 3 nivele shpejtësie dhe temperature. Buton për nxehje dhe ftohje. E pajisur me 2 koka për krehjen e flokëve. Zhurmë motorike e reduktuar. Me fuqi 2300W Porosisni tani pranë Rubin_Albania. #rubin #rubin_albania #tharese #thareseflokesh #tharseflokësh #floke #parukeri #sallone #sallonbukurie #perdorim #perdorimvetjak #modele #porosit #porositonline #blionline #blerjeonline


0💬Normal

🔥🔥🔥


1💬Normal

Marketi shume i dashur per te vegjlit tuaj tani ata e kane ne shtepi dhe mund te beljn dhe shesin cfare te duan. Gjithcka ne marekt ka cmimet e veta kasen dhe karrocen per produktet! Permasat Banaku 82x48x21cm Karroca 40x36x20cm #paguajnedorezim #paguajcash💸 #blionline #blilodra


0💬Normal

Goca, e keni parasysh ate portofolin qe i mban te gjitha? Ja pra ku e keni, super praktik, super i perdoreshem dhe super çmim. . . #origjinale #origjinalitet #femra #meshkuj #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositninstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #rroba #blejonline #blej


0💬Normal

♦️Ne sjellim per ju modelet me te bukura te momentit ♦️ Tegjitha masat gjendje. 📥Porosit ne inbox tani 📥. #blionline #mensfashion #kostumesportive #october


0💬Normal

♦️Ne sjellim per ju modelet me te bukura te momentit ♦️ Tegjitha masat gjendje. 📥Porosit ne inbox tani 📥. #blionline #mensfashion #kostumesportive #october


0💬Normal

♦️Ne sjellim per ju modelet me te bukura te momentit ♦️ Tegjitha masat gjendje. 📥Porosit ne inbox tani 📥. #blionline #mensfashion #kostumesportive #october


0💬Normal

♦️Ne sjellim per ju modelet me te bukura te momentit ♦️ Tegjitha masat gjendje. 📥Porosit ne inbox tani 📥. #blionline #mensfashion #kostumesportive #october


0💬Normal

♦️Ne sjellim per ju modelet me te bukura te momentit ♦️ Tegjitha masat gjendje. 📥Porosit ne inbox tani 📥. #blionline #mensfashion #kostumesportive #october


0💬Normal

Goca , e keni parasysh ate portofolin qe i mban te gjitha? Ja pra ku e keni, super praktik, super i perdoreshem dhe super çmim. . . #origjinale #origjinalitet #femra #meshkuj #dyqanonline #blitani #porositonline #porosit #porosittani📥 #porosittani #blionlineblilire #blionline #porositninstadirect✍ #tirana #tirane #durres #vlore #rroba #blejonline #blej


2💬Normal

Keshilla Anti-Bark Ja cfar duhet te beni qe te keni nje bark perfekt 💡 Porosite tani @edua_al / www.edua.al Kontakto ne DM 📩 Whatsapp 35569 626 2626 📞 . . . .. . . . . . . . . #edua #eduashop #eduaonlineshop #tirane #albania #blionline #porosionline #eduadhepike #loveit #dergesaonline #onlineshop #onlineshopalbania


0💬Normal

☁️☀️


5💬Normal

Next Page