#blingashtepia

🔴Elefanti me muzike dhe levizje ne 3 ngjyra te ndryshme 🔴Me pambuk 100% organik dhe teper te bute 🔴Cmimi 2000 💸 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

👑👑👑


3💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

🔴Makina 2n1 per moshen 1-4 vjec 🔴Me muzike🎵 ne pjesen e timonit 🔴Shtyhet nga prindi & me vone mund te hiqet pjesa siper dhe e komandon vet femija 🔴Permasa 65*35 per vajza👧 & djem👦 💰Cmimi 4200 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

🔺CHARCOAL ORGANIK, 💯 % natyral + Furçë dhëmbësh dhuratë 🤗🤗🤗 ➡️ Vjen produkti me I kërkuar për dhëmbë të bardha si rruaza dhe për buzëqeshje verbuese. ➡️Për vetëm 1490 Lekë të reja. 😍 ➡️Per ta bere tuajin na kontaktoni ne Direkt 🤗🚫 SASI E LIMITUAR 🚫 #aksesore #dergesanegjitheshqiperine #mobilestyle #dyqan #blisigurte #blitani #blingashtepia #instastyle #bhfyp #shitjeonline #paguajnedorezim #supercmime #dergesa #gjith #shqiperine #shitet #dhurata #bukur #paguajkurmerrproduktin #paguaj #dorzim #shes #njerez


3💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Kapeset vintage per pallto, Cardigan dhe bluze vijnë në 2 ngjyra Vintage silver Dhe vintage Cooper. 💠Super të bukura dhe elegante, të përshtatshme me çdo veshje. 💠Bëjini tuajat për vetëm 490 Lekë copa ➡️ Per porosi na kontaktoni ne Direkt 🤗 #aksesore #dergesanegjitheshqiperine #mobilestyle #dyqan #blisigurte #blitani #blingashtepia #instastyle #bhfyp #shitjeonline #paguajnedorezim #supercmime #dergesa #gjith #shqiperine #shitet #dhurata #bukur #paguajkurmerrproduktin #paguaj #dorzim #shes #njerez


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 1.5kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 1.5kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

💣 Cmimi: 30€🔥🔥🔥 🔘 Super cilesi, multifunksionale data aktive, 2 varese dore dhurate 🎁 🔘 Porosit tek mesazhet 🔘 Posta falas brenda Kosoves⠀ 🔘 Shqiperi posta 3€


1💬Normal

Tabele mesimi 2n1 🔴Mund te shkruani/fshini ne pjesen e zeze 🔴Mund te luani me shkronja dhe numra ne pjesen magnetike 🔖Ne paketim perfshihen shkumsat ne ngjyra te ndryshme, marker dhe fshirese 🔖Gjendje ne dy masa te ndryshme 45*50 & 60*65 💰Cmimi 1400 & 1900 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 1.5kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 1.6kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 1.6kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

Fustan ngjyre e zeze dhe i gjate, i firmes Italiane Dverso🇮🇹 vjen ne IT’S OK BY KHLO! 💋 Per t’u dukur sa me joshese dhe elegante zgjidh Dverso! 👩 Masa Medium -Large.💕 Posta falas .🏤 Transporti brenda 48 oreve.📦🚚⏰ Porosite tani ne DM! ✔️ #instafashion #black #fashion #blingashtepia #porositonline #girl #mystyle #modaitalia #blogger


2💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

❌U shiten❌ Adidas nr 36 🔥100% orgjinale🔥 Shum pak te perdorura Transporti ne te gjith🇦🇱 #porositonline #porositngashtpia #blionline #blingashtepia #veshjesportive #porositninstadirect✍ #porosittani📥


3💬Normal

👜👛 #cmimi: 2kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌40-44📌ne dispozicion Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑 💲 Paguaj cash ne dorezim 💶 🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱 . . . #bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #onlinefashionalbania #tirana #albania


0💬Normal

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌36-40 📌ne dispozicion Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑 💲 Paguaj cash ne dorezim 💶 🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱 . . . #bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #onlinefashionalbania #tirana #albania


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 2kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

Reebok Nr 36 🔥100% orgjinale🔥 Ne gjendje shum te mire Transporti ne te gjith 🇦🇱 #porositngashtpia #porositonline #veshjesportive #blionline #blingashtepia #porositninstadirect✍ #porosittani📥


0💬Normal

👜👛 #cmimi: 2kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 🎒🛍 #cante #bag #for #girls #woman #details #ngjyra #beautiful #fashion #tiranalifestyle #super #cilesi #korrektesi #stil #produkte #fantastike #AZ_e_Shop #shqiperia #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

🔴Pellush Barney me gjatesi 37 cm 🔴Loder prej pellushi, e pershtatshme per femijet mbi 2 vjeç 🔴I bute dhe nje personazh mjaft i dashur per femijet tuaj 🔴Cmimi 1500 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

🔴Spiderman ne Scateboard 🔴Me muzike🎵, drita shumengjyreshe dhe rrotullim. 🔴Cmimi 1200💸 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #spiderman #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

Kostumi yt sportiv mberriti tek Ne 🔥 Porosite dhe merre online per 24-48 ore 🕑 kostumin e preferuar ne dore 🖐️ 📌Masat S deri XL 📌 💲 Paguaj cash ne dorezim 💶 🚚 Transport falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱 . . . #blittani #blionline #blingashtepia #porositedheti🎁💌❤️ #porosionline #porosiavjenatykujeti #postafalas #onlinefashionalbania #onlineshopping #tirana #albania


0💬Normal

🔥🔥Slumber buddies🔥🔥 🔴Per nje gjume relaksues per te vegjlit tuaj 🔴Me muzike dhe ngjyra te embla 🔴Cmimi 2700💸 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

🔴Baby walker me muzike, perfekte per te mesuar femijen tuaj te hedhi hapat e parë.👌 🔴Material: eco-friendly, jo toksik 🔴Madhesia: 34x42x46 cm 🔴Me desing me ngjyra, muzike dhe me lojra te ndryshme edukative per zhvillimin e femijeve. 🔴Me rrota te rregullueshme per shpejtesine e levizjes, ne perputhje me moshen. 🔴Cmimi 3200 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

Altete nr 39-43 #cmimi : 3.4kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 👟#kepuce #atlete #per #femra #vajza #djem #meshkuj #shoes #athlete #sport #girls #woman #boys #man #fashion #comfortshoes #AZ_e_Shop #shqiperia #tiranalifestyle #jemi #korrekte #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌40-44 📌ne dispozicion Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑 💲 Paguaj cash ne dorezim 💶 🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱 . . . #bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #fashionstoretirana19 #tirana #albania


0💬Normal

PURIFIKO & PASTRO Ju njohim me larësin best-seller të Skincode. Një xhel larës që vepron me efikasitet ndaj papastërtive duke dhuruar butësi mbi lëkurë. . ▫️Pastron plotësisht lëkurën; ▫️Heq make-up-in në fytyrë (jo të syve) & papastërtitë e akumuluara; ▫️Qetëson lëkurën & respekton balancën natyrale të saj. Me përmbajtje aktive të CM Glucan. . 🎈-15% 🎈 edhe për pak ditë për çdo produkt #skincode . Bli online . 👉www.farmaon.al (linku në Bio) . Dërgesë e shpejtë aty ku ju ndodheni! . #skincodelovers #farmaon #farmacionline #blionline #buyonline #blingashtepia #dergesakudo #dergesa #skincare #swiss #beauty #beautiful #skincareroutine #beautycare #health #clearskin #selfcare #cosmetics #face #glow #skincarenatural #photography #body #lovelovelove


0💬Normal

💧HYDRO ACTIVE - linjë e plotë dedikuar hidratimit të fytyrës dhe trupit. . 💧Experience the professional Hyaluron feeling...made by DR.GRANDEL. . Shiko produktet në 👉www.farmaon.al (linku në Bio) në kategorinë “Marka” /Dr.Grandel. Porosit online & përfito ✔️20% zbritje✔️🤗 . Dërgesë e shpejtë, direkt në adresën tënde! 📦📭 . #inlovewithperfection #hydroactive #hyaluron #hyaluronicacid #acidhyaluronic #hidratimlekure #hidratimimenjehershem #farmaon #farmacionline #blionline #blingashtepia #dergesakudo #dergesateshpejta #pagesnëdorëzim #farmaonpromocion lekureebukur #lekureelemuar #perkujdesjeperlekuren #lekureethate #skincareroutine #skincare #blog #blogger #produktekozmetike #kozmetike #luxurycosmetics #thebeautynesscompany


0💬Normal

🔥🔥🔥


2💬Normal

🔴Qese me topa plastik tashme me 50 dhe 100 cope 🔴Te lehte dhe rikthehen ne formen fillestare 🔴Te vegjlit tuaj mund te luajne pa frike 💰Cmimi 1200 & 1800 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

🔴Moon Light 🔴Abazhur ne forme hene me karikim 🔴Zbukuroni ambjentet tuaja 🔴Ne paketim perfshihen fisha e karikimit & mbajtesja prej druri 🔴Cmimi 2300 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

🔴Kitare per femije me personazhe te ndryshem per 👦 & 👧 🔴Me bateri dhe tinguj manual 🔴Cmimi 1300 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

🔴Arush ne ngjyra te kuqe, pana, roze & kafe 🔴Me pambuk 100% organik dhe teper te bute 🔴Cmimi 120cm, 160cm & 220cm 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


1💬Normal

👟Altete me cmime te ndryshme. Zgjidhe dhe ti modelin qe deshiron .💸💸🛍🚛📬🏠 Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 👞#kepuce #atlete #per #femra #vajza #djem #meshkuj #shoes #athlete #sport #girls #woman #boys #man #fashion #comfortshoes #AZ_e_Shop #shqiperia #tiranalifestyle #jemi #korrekte #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

🔴Kali, demi apo dreri; ke preferojne vogelushet tuaj per tu argetuar? 🔴Shumellojshmeri ngjyrash dhe modelesh ne forme gome ⏭ Cmimi 1000 leke 🔴Per cdo info & porosi na kontaktoni ne DM📩 ose Whatsapp 0677137143 #perfemijeal #lodraperfemije #lodraperdjem #lodrapervajza #lodrapellushi #makinaperfemije #tricikelperfemije #veshjeperfemije #veshjeperdjem #veshjepervajza #porositonline #paguajnedorezim #blingashtepia #transportkudo🇦🇱 #tirana #durres #elbasan #vlore #shkoder #berat #korce #fier #lushnje #pogradec #kavaje #lezhe #gjirokaster


0💬Normal

⚬Hekure #SOKANY 🔸🔸🔸Per vetem 3000 Leke 🔸🔸🔸 ⚬Hekuri me avull me i miri ne treg ⚬Pllake qeramike qe nuk ngjit ⚬Fikje automatik ⚬Hekurosje horizontale dhe vertikale ⚬Mund te hekurosni edhe pa Kordon ⚬Mund te shkeputet nga baza ⚬Anti rrjedhje ⚬Anti kalkare ⚬Sistem vetepastrimi ⚬Manual perdorimi ⚬Fuqia 2400 w Porosit tani 📞Tel /Whatsapp 0695667888 🚖 Transporti falas kudo ne Shqiperi , brenda 48 oreve . #blingashtepia #pune #blitani #porositonline #elektronika #Tirane


0💬Normal

📺Dekoder tokesor DVBT2 HD Mos humbisni asnje cast nga shikueshmeria e kanaleve Shqiptare tokesore HD 📶Punon me antenen egzistuese. 🌟Cmimi 1990 leke🌟. 🏍🏍Transport falas kudo ne Shqiperi. 📞📩Kontaktoni 0695667888 #dyqaniamoelectronics #amoelectronics #blingashtepia #blitani #Tirane #porositonline #merrjepal #pune


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Porosite tani ‼‼ __________________________ Masa: S, M, L, XL Ngjyra: Të gjitha ngjyrat Materiali: 100% pambuk __________________________ Porosite tani 📥 ose na dërgo dizajnin tënd. Brenda 48 orëve e ke bluzen në duar. . . . Follow @boketto.shop . . . . #style #stampime #bluza #porositonline #blingashtepia #design #veshje #veshjetepersonalizuara #personalizo #hoodie #ngjyra #boketto #boketto_shop #stampime_të_personalizuara #stampimenebluze


0💬Normal

Altete nr 39-43 #cmimi : 3.4kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 👟#kepuce #atlete #per #femra #vajza #djem #meshkuj #shoes #athlete #sport #girls #woman #boys #man #fashion #comfortshoes #AZ_e_Shop #shqiperia #tiranalifestyle #jemi #korrekte #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

Adidas Tubular Nr 44 🔥100% orgjinale🔥 Ne gjendje shum te mire Transporti ne te gjith Shqiperine🇦🇱 #adidastubular #atleteorigjinale #porositonline #porositngashtpia #blionline #blingashtepia #porositninstadirect✍ #veshjesportive #porosittani📥


1💬Normal

Altete nr 36-44 #cmimi : 3.4kL Cilësinë vlerësojeni vetë në dorën tuaj! 👟#kepuce #atlete #per #femra #vajza #djem #meshkuj #shoes #athlete #sport #girls #woman #boys #man #fashion #comfortshoes #AZ_e_Shop #shqiperia #tiranalifestyle #jemi #korrekte #BliNgaShtepia #onlineshoppingalbania #albaniaonlineshopping📱🛒🛍#PorositOnline 💱💶📬#PaguajNeDorezim pas provës/verifikimit të produktit 📦✔🤝 Transport #ekofriendly ♻️ (me biçikletë 🚵‍♀️🚲 në #Tiran), i shpejtë dhe i përfshirë në çmim për gjithë #Shqiprinë. Ekonomik dhe sipas dëshirës për shtetet e tjera në të gjithë botën.


0💬Normal

Koleksioni I ri I atleteve mberriti 💥 Bejini tuajat atletet 👟👟vetem online 📥 Numrat 📌40-44📌ne dispozicion Porositi dhe merri per 24-48 ore 🕑 💲 Paguaj cash ne dorezim 💶 🚚Posta falas ne gjithe Shqiperine 🇦🇱 . . . #bliatletetetua👟 #blijedheti #bliatletetetua #blingashtepia #blionline #unisexstyle #unisexsneakers #trendingnow #fashionstoretirana19 #tirana #albania


2💬Normal

Next Page