#albaniangirl

Folge uns für mehr Bilder @alisa_eax - Markiert eure Freude ❣ - Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen . - Folge mor wenn du gerade in die kommentare  gucken wolltest >[@alisa_eax ] Credits Dm - Tags: - #weddingdresses #fustan #albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls#albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqip #shqiperia #fustana #deutchland #albania #berlin #madrid #parisstyle #fashionova #love #ichliebedich


0💬Normal

Folge uns für mehr Bilder @alinaa.ina - Markiert eure Freude ❣ - Aktiviert die Beitragsbenachrichtigungen um kein Bild mehr zu verpassen . - Folge mor wenn du gerade in die kommentare  gucken wolltest >[@alinaa.ina ] Credits Dm - Tags: - #weddingdresses #fustan #albania #albanian #albanese #albanische #albaniangirl #albaniangirls#albaniansong #albanianproblems #albaniansbelike #albaniansinger #shqiptare #shqip #shqiperia #fustana #deutchland #albania #berlin #madrid #parisstyle #fashionova #love #ichliebedich


0💬Normal

Logo e Ledri Style se shpejti edhe me online store....✈


1💬Normal

Salmon w creamy dill sauce and sautéed BoK choy! #foodporn #albaniangirl #yummyfood


0💬Normal

𝐿𝑒𝑡’𝑠 𝑔𝑒𝑡 𝑟𝑖𝑐𝘩 𝑡𝑜𝑔𝑒𝑡𝘩𝑒𝑟 𝑎𝑛𝑑 𝑑𝑖𝑠𝑎𝑝𝑝𝑒𝑎𝑟. 𝐹𝑜𝑙𝑙𝑜𝑤 ( @princezaqiu ) 𝑓𝑜𝑟 𝑚𝑜𝑟𝑒.


20💬Normal

@iambeniada Happy birthday to Italy based Albanian model, Beniada Jakic 🎉 #celebritalia_beniadajakic #blonde #bikini #albaniangirl #celebritalia


2💬Normal

Tag dikon ❤️ 😍 Na dergoni videot ose fotot tuaja ne Dm💬 dhe ne do i postojme. #albania #albania🇦🇱 #albaniangirl #visitalbania #albanian #albanianwedding #albanianfood #albanians #albania🇦🇱❤️ #albaniansbelike #albanianboy #albanianbeauty #albanianstruggle #beautifulalbania #dasmashqiptare #dasma


0💬Normal

Porosit tani...


1💬Normal

Porosit tani.....🎵🎶🎶


1💬Normal

#loveyou🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #albaniangirl 👇👇🖤🖤


0💬Normal

One person that knows themselves never worries about what people think of them.👍🌹🥀 . . . . . #photography #neverworries #instagram #follow #like #love #peace #albaniangirl #behappy


15💬Normal

Wahr 👆😴❤. #albaniangirl #kosovo #mitrovica #kosovogirl #greece 🇬🇷🇽🇰🇦🇱


0💬Normal

Cos'è che la rendeva cosi triste? l͓̽a͓̽ v͓̽i͓̽t͓̽a͓̽ 🖤🖤🖤🖤 🗝🗝🗝🗝 #vita #triste #photo #photographer #girl #sicily #amarti #alone #albaniangirl #beforeyougo #babe #loca #filters #🗝 #🖤


0💬Normal

Nate🌚 Tashme hija e pemeve behej me e dallueshme, mbarimet e dites beheshin me te kuptueshme. Erresira e mbremjes vjen duke rritur nivelin, pertej limiteve te bukurise nata e para ze vendin. E kur hapat njerezore ngadale qetesohen, gjerat fillojne te ngurtesohen. Endesh ne rruge te boshatisura ne fillim, Ne ato rruge qe hija jote nuk ka mbarim.. engjell🕊 #poezi #krijime #shkrime #art #motivim #albania #shqip #literature #loveyourself #albaniangirl


0💬Normal

Purely Ageless Serum . Nje serum qe duhet provuar me patjeter pasi eshte nder serumet me review me te mira dhe me i dashuri nga bleresit e Sukin . Me nje permbajte ne forme gjeli te lehte ndihmon ne eleminimin e vijave apo rrudhave te lehta ne lekure . Permban riboze te paster qe njihet per veprimin e saj antirrudhe dhe Acacia te cilat nderveprojne se bashku per nje efekt afatgjate ne zbehjen e rrudhave . Nje rezultat qe shikohet brenda 14 diteve . prezenca e Vajit te trendafilit sherben per elasticitetin e lekures ndersa gjalpi i kakaos per hidratim ✨✨✨✨ #albania #tirana #kosova #kosovo #prishtina #shqiperia #albanian #shqip #durres #visitalbania #shqiperi #tirane #love #shqiptar #shqipe #albaniangirl #s #gjakova #tayna #ferizaj #peja #shkoder #vlora #prizren #travel #saranda #noizy #mozzik #vlore #bhfyp


0💬Normal

Triple A Stem Cell Eye Serum Ushqen qelizat e plakura me lende ushqyese qe rezultojne ne zbutjen, rigjenerimin e lekures dhe nje lekure me te re, pa pasur nevoje per kirurgji plastike. Serumi per syte eshte I pasur me acide, antioksidante dhe sherben gjithashtu si anti-inflamator. Ushqen dhe hidraton lekuren ne thellesi. Serumi krijon nje barriere per te mbrojtur pjeset me delikate afer syrit nga faktoret e jashtem te mjedisit. Formula e avancuar e serumit te syve ka benefite anti –age. ✨✨✨✨✨ #albania #tirana #kosova #kosovo #prishtina #shqiperia #albanian #shqip #durres #visitalbania #shqiperi #tirane #love #shqiptar #shqipe #albaniangirl #s #gjakova #tayna #ferizaj #peja #shkoder #vlora #prizren #travel #saranda #noizy #mozzik #vlore #bhfyp


3💬Normal

𝑭𝒓𝒂𝒈𝒊𝒍𝒆 𝒄𝒐𝒎𝒆 𝒊𝒍 𝒔𝒖𝒐 𝒄𝒖𝒐𝒓𝒆, 𝒇𝒐𝒓𝒕𝒆 𝒄𝒐𝒎𝒆 𝒍𝒂 𝒔𝒖𝒂 𝒕𝒆𝒔𝒕𝒂 𝒅𝒖𝒓𝒂.💛 • • • #albaniangirl #me #brunettegirl #longhair #deutschland #darmstadt #picoftheday #cute #sweet #homesweethome


0💬Normal

𝓢𝓾𝓲 𝓽𝓪𝓰𝓵𝓲 𝓬𝓲 𝓱𝓸 𝓪𝓹𝓹𝓮𝓼𝓸 𝓲 𝓶𝓲𝓰𝓵𝓲𝓸𝓻𝓲 𝓼𝓸𝓻𝓻𝓲𝓼𝓲 .🖤 • • ° #albaniangirl #longhair #brunettehair #smileeveryday #hearts #sweet


1💬Normal

Next Page