#albania

Stay in school kids, so one day you can go on exchange #3lol #albania #adventureisoutthere


0💬Normal

sa like bohen🙌🏻💥💕 - Follow @funny.obir Per Me Shum💥 #funnyobir


1💬Normal

Saranda, Albania 🇦🇱 . . . #saranda #sarande #albania #boat #sea #city #tourism #visitalbania #igersalbania


1💬Normal

✅подпишись @mers_124tj ставьте лайки❤️ комментируйте✏️ отмечайте друзей👫 ___________________________________ _____________________ ___________________________________ ____________________________________________________#w124owner #w124amg #mercedesamg #driver #mercedesw201 #audio #mercedesw123 #mercedesbenz #amg55 #w144 #nissan #lx #jdm #gx #w221 #good #w211 #drift #w203 #avto #w140 #lx #america #albania #amg #amg63 #carstj


0💬Normal

💥APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK KODRA E DIELLIT!! 💶 Cmimi: 73 000€ 🏢Kati: 1 banim 📐88 m2 🔥Nxitoni ta beni tuajin ✔Per me shume informacion kontaktoni agjenten e zones tuaj: @marjola_realestategroup 📞 068 20 39 994 #buy #rent #home #apartment #villa #property #tirana #albania #world #dreamhome #business #sale #sold investinalbania #buyinalbania #rentinalbania #peopleyoutrust #serviceyoudeserve #realtor #broker #forsale #newhome #investment #realestatemotivation


0💬Normal

Ok ich weiß wirklich nicht mehr was hier geschrieben werden soll 😅😜


4💬Normal

Shampo e ngurte per te gjithe tipet e flokeve, per floke te thate, per floke te yndyrshem e per floek normale. Shampo bimore e presuar per te perftuar nje produkt te lehte ne perdorim, ne paketim ekologjik i cili nuk ze vend . Fale konsistences qe ka shampoja zgjat me teper dhe nuk keni pse ta dozoni, mjafton nje kalim i vetem ne floket e lagur dhe shkumon po aq sa nje dozim i nga nje shampo e lengshme. 60-80 larje me nje shampo te ngurte 😊 Perberje bimore, produkte vegane te cilat nuk formulohen nga produkte te derivuara ne kafshe dhe as nuk testohen ne kafshe. Vetite: -pastron, -stabilizon floket, prodhimin e sebumit , -i le floket te hidratuar e te shkrifet, -ushqen, -floket tuaj do te rriten me shpejt e me te shendetshem. -jep shkelqim e elasticitet, -pas 2-3 muaj perdorim floket tuaj do te jene me te shendetshem se asnjehere me pare e do kene nje pamje shume te bukur e te shendetshme 🤗 Masa 55 gram Per me teper informacion ose porosi na kontaktoni 0698831255 #shamposolide #shampoo #floketepapaster #floketethate #floketeyndyrshem #vegan #veganlife #bioprodukte #visolivaealbania #bellbioelbasan #albania #dergesakudo #porosittani


0💬Normal

Shampo e ngurte per te gjithe tipet e flokeve, per floke te thate, per floke te yndyrshem e per floek normale. Shampo bimore e presuar per te perftuar nje produkt te lehte ne perdorim, ne paketim ekologjik i cili nuk ze vend . Fale konsistences qe ka shampoja zgjat me teper dhe nuk keni pse ta dozoni, mjafton nje kalim i vetem ne floket e lagur dhe shkumon po aq sa nje dozim i nga nje shampo e lengshme. 60-80 larje me nje shampo te ngurte 😊 Perberje bimore, produkte vegane te cilat nuk formulohen nga produkte te derivuara ne kafshe dhe as nuk testohen ne kafshe. Vetite: -pastron, -stabilizon floket, prodhimin e sebumit , -i le floket te hidratuar e te shkrifet, -ushqen, -floket tuaj do te rriten me shpejt e me te shendetshem. -jep shkelqim e elasticitet, -pas 2-3 muaj perdorim floket tuaj do te jene me te shendetshem se asnjehere me pare e do kene nje pamje shume te bukur e te shendetshme 🤗 Masa 55 gram Per me teper informacion ose porosi na kontaktoni 0698831255 #shamposolide #shampoo #floketepapaster #floketethate #floketeyndyrshem #vegan #veganlife #bioprodukte #visolivaealbania #bellbioelbasan #albania #dergesakudo #porosittani


0💬Normal

🅻🅸🅺🅴/🅵🅾🅻🅻🅾🆆 për më shumë gjëra interesante çdo ditë 😍 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ⚡ 🅸🅽🆃🅴🆁🅴🆂🅰🅽🆃🅴.3⃣🅽🆃 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🌍 @Interesante.3nt 🏞️ @Interesante.3nt 🗺️ @Interesante.3nt 🌋 @Interesante.3nt ⛰️ @Interesante.3nt 🌞 @Interesante.3nt 🏔️ @Interesante.3nt 🌈 @Interesante.3nt ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #interesante #fakte #albanian #shqip #shqiptar #faktemjekesore #gjerainteresante #interesante3nt #faktesekrete #inteligjence #fakteinteresante #richkidsalbania #shqipe #edinitse #fakte #albania #kuriozitete #mbretihumorit #muzik #shqip #thenie #poezi #ligje #shqiperi #kosove


3💬Normal

🤣🤣🤣 KF Tirana 1-2 FK Partizani (29/09/2019) . #ultrasguerrils #fkpartizani #ultrasproposal #albania #ethnicalbanianultras #sexyreporter #tiran #passion


0💬Normal

NEW BAGS 😍 Bli 2 canta per vetem 1200 leke 🙋‍♀️ Zgjidhni ngjyren dhe modelin e preferuar 👜 Porosit tani ne inbox ose ne what's app 0697265765 😁 #klaudiofashion #korce #albania


0💬Normal

NEW BAGS 😍 Bli 2 canta per vetem 1200 leke 🙋‍♀️ Zgjidhni ngjyren dhe modelin e preferuar 👜 Porosit tani ne inbox ose ne what's app 0697265765 😁 #klaudiofashion #korce #albania


0💬Normal

After looking at the Alps, I felt that my mind had been stretched beyond the limits of its elasticity, and fitted so loosely on my old ideas of space that I had to spread these to fit it. #albania #mountain #adventure #adrenaline #nature #naturephotography #nikon #picoftheday #photooftheday #photographer #naturephotography #travelphotography #hiking #trekking #travel #travelblogger #instagood #inspiration #sky #autumn #sun #beautifuldestinations #mountain #capture#instatravel #instatraveling #instagood #instago#follow #instagram #followme #alps #nikonphoto


0💬Normal

NEW BAGS 😍 Bli 2 canta per vetem 1200 leke 🙋‍♀️ Zgjidhni ngjyren dhe modelin e preferuar 👜 Porosit tani ne inbox ose ne what's app 0697265765 😁 #klaudiofashion #korce #albania


0💬Normal

Berat in der Abendsonne #berat #albania #albanien #albanien🇦🇱 #🇦🇱 #unescoworldheritage #oldtown


0💬Normal

🎀ÇARÇAFË SET DOPIO SATEN 🎀 Seti ka në përmbajtje: • Këllëf Jorgani: 200x220cm • Çarçaf: 230x260 • Këllëf Jastëku: 50x70 (2 cope) Kodi Produktit: B231 ❗️Porosit tani dhe përfito 45% skonto ❗️ 💥 Nga €98 VETËM për €54💥 ♦️Porosit në DM 📥 dhe ne i sjellim kudo për ju! 📦 #home #homedecor #bedroomdecor #bedroominspo #bedsheets #carcaf #relax #white #quality #comfort #linens #linenbedding #decor #homestyling #bedding #beddingsets #tirana #taclinens #blitani #porositonline #blerjeonline #femra #cilesi #albania #dyqanonline


0💬Normal

NEW BAGS 😍 Bli 2 canta per vetem 1200 leke 🙋‍♀️ Zgjidhni ngjyren dhe modelin e preferuar 👜 Porosit tani ne inbox ose ne what's app 0697265765 😁 #klaudiofashion #korce #albania


0💬Normal

This is one of our first choices, very loved by our customers: the Italian TORTELLO! Simply UNBEATABLE! Try it out! ;-) #piu39 #italianfood #tortello #food #foods #foodporn #foodlover #instafood #tasty #club #tirane #tirana #italian #italians #cocktail #picoftheday #instagood #drink #albania


0💬Normal

Si te ndezni zjarrin permes ujit? Besoni ose jo, eshte e mundshme 🙂 Shikoni videon me te re ne kanalin tone te Youtube duke klikuar linkun qe kemi ne bio. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I #matube #ndricohu #video #videogames #videostar #videogame #videos #funnyvideos #musicvideo #zjarr #zjarri #zjarrtv #zjarrizemres #zjarrfiks #uji #uje #shishe #hajgare #humor #interesante #howto #kanali #stupcat_osamire #stupcat #egjeli #kosovo #kosove #kosova #albania #albanian


0💬Normal

Du bist Boss, wenn du den Wille hast zu kämpfen, wenn du all die Blicke siehst der Menschen, doch kein‘ Fick gibst, was sie denken! #mannheim #meinehood #heidelberg #frankfurt #ffm #kosova #albania #albaniangirl #instagram #insta #instafashion #fashion #fashionista #blondie #blond #followforfollowback #hashtag #hayat #life


1💬Normal

Atlete Givenchy Mr gjendje 40 deri ne 44 Cmimi 3500L Transporti kudo ne 🇦🇱 #shoestore #supersport #shoppingonline #suprise #albania #sponsored #shitposts


0💬Normal

Hidrato, përcakto dhe mbro kaçurrelat e tua me #MadAbout! #MadAboutCurls #tirana #city #albania #albanian #albaniangirl #curlyhair ---------------------------------------------------------------------- Moisturize, define and protect your curls with #MadAbout! #MadAboutCurls www.schwarzkopfpro.com/madaboutcurls #MadAbout #embracetexture #texturedhair


0💬Normal

Caste te ndarjes se cmimit per @albanskenderaj nga afmbasta amerikane ne Shqipëri "krenari pafund dhe te lumtura per sukseset e njepasnjwshme ne karrieren tende #albantorsave #artapalaj #ademaj #AlbanSkenderaj #artist #albanmiriamamelitors #albansinger #albania #italy🇮🇹 #italy #albansinger #albanskenderajmusic #alban


0💬Normal

Next Page